Pedalai sukosi vienu metu

Yeşilay’ın 2011 yılından bu yana organize ettiği Geleneksel Yeşilay Bisiklet Turu’nun 11’incisi, “Sağlıklı yaşamın keyfini birlikte sürelim” sloganıyla Türkiye’nin tüm şehirlerinde eş zamanlı gerçekleşti. [daugiau ...]

spora

Tiglio Tarzanai KarşıyakaJį nugalėjo

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü basketbol takımı, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde (BSL) normal sezonun son haftasında Pınar Karşıyakabuvo nugalėtas 98:80. Reguliarųjį sezoną 6-oje vietoje užbaigę Potano „Tarzans“ atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje žaidė su „Beşiktaş Emlakjet“. [daugiau ...]

spora

Buvo nubėgtas Salomon Çeşme pusmaratonis

„Çeşme“ pusmaratonis, organizuojamas „Salomono“ vardu, buvo bėgtas 21 tūkst. ir 10 tūkst. trasose. Lenktynėse, kurias surengė Çeşme savivaldybė, remiama Çeşme rajono gubernijos, Üzeyir Söylemez užėmė pirmąją vietą vyrų kategorijoje su laiku 21:1 09.33.07K trasoje, o İpekas Öztosunas su laiku buvo ant lyderių pakylos. iš 1:29.29.07 moterų kategorijoje. 10K trasoje pirmąją vietą vyrų lenktynėse iškovojo Bedri Şimşek 0:34.31.81, o moterų lenktynėse pirmąją vietą užėmė Özlem Işık 0:40.17.43. [daugiau ...]