Baigėsi Tarptautinė Sarıkamış taurė

Baigėsi tarptautinė Sarikamish taurė: Turkijos slidinėjimo federacijos taurės varžybos, vykusios Erzurume, buvo baigtos dalyvaujant 10 sportininkams iš 63 šalių.

Turkijos slidinėjimo federacijos surengta Erzurume, kurioje dalyvavo 10 sportininkai iš 63 šalių, baigėsi „Tarptautinė Sarikamišo taurė“.

Antrąją Palandökeno slidinėjimo centre organizuoto turnyro dieną vyko lenktynės slalomo kategorijoje. Paskutinę lenktynių dieną, kai jis stengėsi įvesti moterų sportininkės laipsnį Daşdemir iš Turkijos Tugba pirma, antra Irem lyderė, Irano sportininkės Foroughi Abai liko trečios.

Vyruose pirmąją vietą užėmė Hosseinas Shemshaki Savehas iš Irano, antras liko Nikosas Bonou iš Graikijos, trečias - Irano sportininkas Porya Shemshaki Savehas. „Xanadu“ viešbutyje vykusioje ceremonijoje nugalėjusiems sportininkams medalius įteikė federacija.

Turkijos slidinėjimo federacijos, „Omar anal“ generalinio koordinatoriaus, pareiškime teigiama, kad per pastarąsias dvi varžybų dienas Turkija pasiekė didelę sėkmę abiejų vyrų atžvilgiu.

Pabrėždamas, kad nacionalinės rinktinės sėkmė didėja kiekvieną kartą einant Analį, tokie konkursai tęsis visą sezoną, pridūrė jis.