Ispartoje vyko Turkijos mokinių sporto slidinėjimo čempionatas

Ispartoje vyko Turkijos moksleivių sporto slidinėjimo čempionatas: 2013-2014 mokslo metai vyko tarpšakinis mažųjų, žvaigždžių ir jaunų moterų ir vyrų slidinėjimo čempionatas Turkijos Isparta Davrazo slidinėjimo čempionatas.
01 m. Kovo 02–2014 d. Tarp Šiaurės ir Davrazo slidinėjimo čempionatų, vykusių Alpių kategorijoje Turkija “, dalyvavo apie du šimtai penkiasdešimt slidininkų iš skirtingų provincijų.

Dvi dienas trukusių konkursų Šiaurės disciplinų konkursuose,
Jaunos moterys; Skausmas Sportas Vidurinė mokykla iš ZOZ Malkoç pirmasis Hakkari Yüksekova vidurinės mokyklos sportininkas zila anketa Öztunç antra, Bolu Gerede Anatolijos aukštųjų mokyklų studentams Ayşenur dūmų buvo trečia.

Moterys žvaigždėse; Ankara Abdurrahman Karakoçan MIDDLE SCHOOL sportininkų z.elif Durlanik čempionas Hakkari Hamidas Malikas Aslanas antra pjovimo vidurinė mokykla, ankara h.mustaf į Tarman Vidurio mokyklos studentas Mahinur Sungur buvo trečia.

Žvaigždės vyrams; Skausmas Murat Merginos Boarding Primary School studentų Yusuf Keser Turkiją, o čempionas, Bitlisa Hüsrapaş pradinė mokykla sportininkas Eufratas Elkatmış antra, Bolu Gerede m.zelih Fall vidurinė mokykla studentas pasiekė sala gali rūkyti trečdaliu.

Jaunos moterys; Pirmasis Hakkari Hamit Kesici vidurinės mokyklos mokinys Ebru Arslanas, antrasis - Hakkari Hamit Kesici vidurinės mokyklos sportininkas Berivanas Kartalas, trečiasis - Nigde Mevlana vidurinės mokyklos sportininkas Serapas Emyras.

In Little Men; Pirmąją vietą iškovojo Bitlis Hüsra Pašos pradinės mokyklos mokinys Murat Elkatmış, antras liko Ağrı Murat mergaičių regioninės internatinės pradinės mokyklos sportininkas Sinanas Kandemiras, trečią – Bitlis Hüsra Paša pradinės mokyklos sportininkas Ömer Elkatmış.

Alpių slidinėjimo varžybose;
Mažoms panelėms; Pirmasis liko Göksu Danacı iš Stambulo, antras - Anara Alara Duru Karacabey, trečias - Kayseri Zehra Alagaş.
„Mažuose vyrukuose“; Metehanas Özas iš Bursos liko pirmas, Muratas Şişmanoğlu iš Stambulo, o antras - Can Soykanas iš Ankaros.

„Star Ladies“ varžybose pirmas liko Nazlıcanas Yüzgülas iš Ispartos, antras - Yaseminas Akanas iš Ankaros, trečias - Miraças Nisa Cengizas iš „Kars“.

„Žvaigždžių vyruose“; Bursa "iš pirmųjų Berkerio" Masters Turkey ", Ankara" Kaan iš Turkijos Samgül antra, Bursa "Can delfinai iš Ersano göğüsledi trečia.
Jaunoms moterims; Turkijos čempionate laimėjo Aygen Yurt iš Ankaros, o antrąją vietą užėmė Betül Kalın iš Bursos, o trečią – Buse Ertunç iš Hakkari.
In Young Men; Turkijos čempionatą laimėjo Ali Zincirkıran iš Stambulo. Antrąją vietą Turkijoje užėmė ankarietis İbrahimas Erenas, trečią – Berke Safa Tatlı iš Kayseri.

31 provincijos ir šalies teisėjas dalyvavo čempionate, kur federacijos stebėtoju dirbo slidinėjimo federacijos valdybos narys Mithat Yıldırım iš Aydın. Slidinėjimo mokykla Turkijos čempionate „Alisa Kaiseryje mūsų nacionalinio teisėjo Marrow vardu“ neveikė. Ali İlikas sužavėjo savo sėkmingu pasirodymu viso turnyro metu.