Turkija baigėsi slidžių kroso konkursas

Turkija slidinėjimo Kryžiaus konkursas baigėsi: atlieka Turkija slidinėjimo federacijos pirmininkavimo Turkija slidžių kroso varžybose baigėsi Geremi Arkut padarė ant kalno medalių ceremonijoje.

Turkijos slidinėjimo varžybos, kurias organizavo Turkijos slidinėjimo federacijos prezidentūra, baigėsi Gerede Arkut kalne surengta medalių įteikimo ceremonija.

Mūsų rajono gamtos stebukle Arkuto kalne praėjusiais mėnesiais vyko slidinėjimo trasos B lyga, Balkanų taurė, slidinėjimo trasos B lyga. Šios lenktynės buvo papildytos naujomis, o Turkijos slidinėjimo čempionatas vyko Gerede Arkut kalnų slidinėjimo centre ir baigėsi finalinėmis varžybomis. Dvi dienas trukusios varžybos baigėsi po finalo.

Čempionatas, kuriame iš viso dalyvavo 13 sportininkų iš 100 provincijų, baigėsi 12 m. kovo 2015 d., ketvirtadienį, 13:00 val. medalių ir taurių įteikimu.

Geredesi čempionate dalyvavo su 9 sportininkais. Pagal kategorijas mūsų sportininkai užėmė 1 vietą, Mustafa Boyacı 2, Salihcan Duman 2, Mustafa Çetintaş 3, Uğur Akman 3 ir Tarık Aydın 3. Pagal komandinius rezultatus Ağrı provincija užėmė 1 vietą, Muş provincija užėmė 2 vietą, o Ankaros provincija užėmė 3 vietą.