TÜLOMSAŞ vyko provincijos ekonomikos susitikimas

„Provincijos ekonomikos susitikimas“ buvo surengtas Eskišehiro gubernatoriaus, siekdamas, kad dabartiniai Eskišehiro ekonominiai pokyčiai būtų dar vienas žingsnis toliau, ir išspręsti ekonomines problemas, kurių reikia laikytis vietoje.


Susitikimas, kuriam vadovavo gubernatorius Özdemir Çakacak, vyko TÜLOMSAŞ susirinkimų salėje; Valdytojo pavaduotojas İsmail Soykan, TÜLOMSAŞ Ali Yaşar Nal generalinio direktoriaus pavaduotojas, provincijos planavimo ir koordinavimo vadovas Veysel Osmanoğlu, ESO prezidentas Savaş Özaydemir, ETO pirmininkas Metin Güler, ETB prezidentas Ömer Zeydan, EESOB prezidentas Ekrem Birsen, viešųjų institucijų ir susijusių nevyriausybinių organizacijų atstovai. ji dalyvavo.

Yaşam Pagal bendrąją indekso vertę „Gyvenimo indekso tyrimas provincijose, paskelbtą TURKSTAT, Eskişehir 15. Gubernatorius Çakacak, kalbėdamas susitikimo pradžioje: „Kalbant apie provincijos subindeksus dešimtyje provincijos duomenų 5 korpuse. 7, kad galėtumėte naudotis infrastruktūros paslaugomis. ir socialinio gyvenimo požiūriu, 8. Mes matome kitą. “

Gubernatorius Çakacak pareiškė, kad organizavo provincijos ekonomikos susitikimą, kad įvertintų mūsų provincijos ekonominę padėtį ir potencialą, vykstančias viešojo ir privataus sektoriaus investicijas ir užimtumo klausimus ir įvertino Eskišehirą kaip svarbų pramonės ir švietimo miestą ir toliau kalbėjo taip:

„Tame pačiame tyrime Eskišehiras turi didžiausią fakultetų ir aukštųjų mokyklų absolventų santykį su Ankaru. Tai atspindi faktą, kad mūsų provincija yra svarbus švietimo miestas, turintis beveik 2 tūkstančių formaliojo ugdymo studentų ir 65 milijonų 1 tūkstančių atvirojo ugdymo studentų.

Pagal naujausią 2011, 7, „TurkStat“ paskelbtą socialinio ir ekonominio vystymosi indeksą. ir 1. Mes esame tarp grupės provincijų. Eskisehiro 1. Pagrindinės priežastys, kodėl yra tarp grupių provincijų, yra švietimas, aukštojo mokslo absolventų skaičius, esantis kryžkelėje tarp transporto tarp didžiųjų miestų ir transporto tinklų, ypač geležinkelių, yra sankryžos taške.

Pagal „Rekabet“ konkurencingumo indeksą, parengtą Tarptautinės konkurencingumo tyrimų institucijos (URAK), 8. yra reitinguojamas. Gyvenamumo subindekse po Ankaros ir Stambulo, 3. yra reitinguojamas.

Tikiuosi, kad mūsų miestas bus pasiekęs teigiamą pažangą lygiagrečiai su mūsų šalies teigiama pažanga ir kad paspartinsime šią pažangą priimdami sprendimus ir įgyvendindami.

Žvelgdami į viešąsias investicijas į mūsų provinciją, rugsėjo mėn. Pabaigoje bendras 7 milijardų 109 milijardų, 834 milijardų 207 mln.

Žvelgdami į ekonominius duomenis matysime, kad mūsų provincija, kuri pastaraisiais metais turėjo užsienio prekybos perteklių, iki 2016 metų pabaigos pasiekė 862 milijonų dolerių eksporto ir 741 milijonų dolerių importo duomenis. Ši teigiama mūsų provincijos padėtis tęsiasi 2017 ir, remiantis TURKSTAT duomenimis, spalio pabaigoje mūsų eksportas yra 722 milijonai dolerių, o importas - 607 milijonai dolerių. Bendras įmonių, kurios yra Eskišehiro pramonės rūmų nariai, tačiau nukrypsta nuo skirtingų muitų, eksportas pasiekia 2,2 milijardų dolerių lygį.

Mūsų provincijoje, užtikrinti labai svarbų indėlį į šalies ekonomikos ir pramonės asociacijų, bet ir turintys tarnauti Turkijos didžiausią organizuoto Industrial Zone, vienas iš geriausių pavyzdžių planuojamą industrializacijos. „600“ kompanija, veikianti mūsų miesto OIZ, sukuria maždaug 40 tūkstančių žmonių darbą.

Beylikova Žemės ūkio specializuota penėjimo organizuota pramoninė zona prisidės prie mūsų provincijos ir bus geras pavyzdys mūsų šaliai specializuotų OIZ atžvilgiu.

Sivrihisar OIZ darbai tęsiasi sparčiai. Be OIZ, 16 dirba tūkstančiai žmonių mažoje 10 pramoninėje vietoje.

Eskişehir, kuris taip pat turi MTTP centrą, yra tarp pirmųjų 10 tarp provincijų.

Çak Mūsų provincija, kuri tapo vienu iš pirmaujančių miestų, gaminančių ir eksportuojančių mūsų šalies aukštųjų technologijų produktus, yra aviacijos ir turėklų sektorių centras.

Iz Mes turėtume susitarti organizuodami tokius susitikimus dažniau. Net jei neturime jokios darbotvarkės, kai mes susitinkame, klausimas visada vyksta Eskišehiro interesams. Dėl šios priežasties norėčiau padėkoti jums visiems už dalyvavimą tokiuose susitikimuose.

Po gubernatoriaus Çakacako kalbos posėdžio atstovai pristatė savo nuomones ir pasiūlymus.


Geležinkelio naujienų paieška

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar