Sakarya MTB taurė supjaustė kvėpavimą

Saulėgrąžų dviračių slėnyje vyko pirmoji tarptautinio kalnų dviračių čempionato Sakarya MTB taurės diena, kurioje dalyvavo daugiau nei 30 sportininkų iš 150 šalių. Elitinėje vyrų kategorijoje rungtyniaujantis Rusijos dviratininkas Timofėjus Ivanovas iškovojo aukso medalį; Bronzos medalį iškovojo Salcano Sakarya Metropolitan Belediyespor sportininkas Antonas Sintsovas. Jaunų vyrų kategorijoje apdovanojimą pelnė „Metropolitan Belediyespor Cycling Team“ sportininkas Halilas İbrahimas Doğanas.

Saulėgrąžų dviračių slėnyje prasidėjo tarptautinis kalnų dviračių čempionatas „Sakarya MTB“ taurė, kurią surengė Sakaryos metropolinė savivaldybė, globojama pirmininkaujančios valstybės, tema tema „Pedalas švariam pasauliui“. Kol jaunimo ir sporto ministras Mehmetas Kasapoğlu pradėjo lenktynes; Čempionate dalyvavo gubernatorius İrfan Balkanlıoğlu, metropoliteno meras Zeki Toçoğlu, AK partijos deputatas Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, AK partijos provincijos pirmininkas Fevzi Kılıç, dviračių federacijos prezidentas Erolis Küçükbakırcı, dviratininkai ir daugelis žiūrovų. Elitinių moterų kategorijoje prasidėjusios lenktynės tęsėsi „Jaunų vyrų“, „Jaunų moterų“ ir „Elito vyrų“ lenktynėmis.

„Büyükşehir“ tribūna jauniems vyrams
Elitinių moterų kategorijoje čempionę laimėjo Blaza Pıntaric iš Slovėnijos; Jaunų vyrų kategorijoje apdovanojimas įteiktas Halcui İbrahimui Doğanui, Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyespor dviračių komandos sportininkui. Jaunų vyrų varžybose Okanas Aydoğanas iškovojo 3 vietą. Po varžybų kalbėjęs Halilas İbrahimas Doğanas sakė: „Dėkoju tiems, kurie prisidėjo prie organizavimo. Tai greitas kelias. Mes taip pat turime didelių tikslų 2019 m. “. Okanas Aydoğanas padėkojo visiems varžovams ir pasveikino juos už įrenginį. Jaunų moterų kategorijoje čempione tapo Azize Bekar.

Didelis „Elite Men“ jaudulys
„Sakarya MTB Cup Elite“ vyrų lenktynės, kurias pradėjo prezidentas Zeki Toçoğlu ir kurios buvo tiesiogiai transliuojamos 150 šalių, buvo kvapą gniaužiančios. Po 6 etapų lenktynių aukso medalį iškovojo Timofėjus Ivanovas. Prezidentas Zeki Toçoğlu laimėjo Martinso Blumso įteiktą sidabro medalį; Bronzos medalį iškovojo Salcano Sakarya Metropolitan Belediyespor sportininkas Antonas Sintsovas. Po apdovanojimo ceremonijos, įgyvendinant socialinės atsakomybės projektą, buvo išgręžtas vandens gręžinys, kad Afrikoje pasiektų 15 tūkst.

Puiki trasa
Po čempionato čempionas sportininkas Timofei Ivanovas išreiškė savo laimę ir sakė: „Dėkoju tiems, kurie mus čia pakvietė. Puiki trasa, puiki organizacija. Man tai buvo labai gera ir labai ačiū “.