Yedikuyular slidinėjimo centras Pasiruošimas sezonui

slidinėjimo kurortas ruošiasi sezonui
slidinėjimo kurortas ruošiasi sezonui

Meras Güngör teigė, kad pasiruošimas sezonui tęsiasi Yedikuyular slidinėjimo centre ir pridūrė: yerine Užuot netaisyklingai valgydami ir gerdami regione, mes statome naujus prekybos namus, kurie mūsų klientams teiks tinkamesnes paslaugas. Nauji įrenginiai taip pat skatins ir pardavinės vietinius mūsų miesto produktus. Sėkmės “.

„Kahramanmaraş“ metropolijos meras Hayrettin Güngör, TRT „Çukurova“ radijo Yedikuyular slidinėjimo centras paskelbė pareiškimus apie tiesioginę transliaciją. Güngör, teigdamas, kad objektas yra labai svarbus regionui, sakė: „Mūsų įrenginys yra maždaug 15 kilometrų atstumu nuo miesto centro. Mūsų tautiečiai ir svečiai, atvykstantys iš miesto, pasiekia mūsų slidinėjimo kurortą 10 atstumu nuo centro. Praėjusiais metais mūsų įstaigoje priėmė tūkstančius 800 svečių. Mes siekiame dar labiau padidinti šį skaičių. “

Intensyvus susidomėjimas

Meras Güngör sakė: „Yedikuyular slidinėjimo centras buvo suprojektuotas 1,5 milijono kvadratinių metrų plote. Į projektą taip pat įtraukti papildomi kilimo ir tūpimo takai ir įrenginiai. Mes prie to dirbame. Mūsų svečiai iš kaimyninių miestų, tokių kaip Gaziantepas, Adiyamanas, Sanliurfa, Hatay, Adana, Osmaniye ir Mersin, rodo didelį susidomėjimą mūsų slidinėjimo centru. Pradėjome svarbų pasiruošimą naujam sezonui, kad patenkintume šį pomėgį “.

Kvietimas į slidinėjimo kurortą

Mayr Hayrettin Gungor, kuris teigė, kad erdvė, kurioje valgymo ir gėrimo įrenginiai, sukeliantys vaizdo užterštumą, bus gražesnė, sakė: m Mūsų darbas greitai tęsiasi srityje, kurioje regione yra netaisyklingos valgymo ir gėrimo struktūros. Mes statome naujas struktūras, kuriose svečiai iš regiono patenkins savo poreikius tinkamoje aplinkoje, o mūsų miesto produktai bus parduodami. Mūsų komandos dirba greitai. Tikiuosi, kad mūsų darbas pasitarnaus naujame sezone. Naujame sezone norėčiau pakviesti savo tautiečius ir kaimyninius miestus į mūsų Yedikuyular slidinėjimo centrą “.

Dabartinis geležinkelių konkurso tvarkaraštis

10

Pranešimas apie pirkimą: bus perkamas kuras

Spalio 10 @ 10: 00 - 11: 00
10

TÜLOMSAŞ ugniagesių tarnyba

Spalio 10 @ 10: 00 - 11: 00
10
Apie „Levent Elmastaş“
RayHaber redaktorius

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar

Ši svetainė naudoja "Akismet", kad sumažintų šlamštą. Sužinokite, kaip apdorojamas jūsų komentaras.