„Göller Express“ ekspedicijos valandos stotelės ir žemėlapis: „Lake Express“, kuris bus eksploatuojamas Isparta-İzmir (Basmane) linijoje, sudaro 262 automobilių komplektai, talpinantys 4 keleivius. „Lakes Express“, kuris savo skrydžius pradės Isparta İzmir linijoje 25 m. Spalio 2019 d., Patenkins svarbų poreikį kelionėse tarp Viduržemio jūros ir Egėjo jūros.
„Göller Express Basmane“ pradės veiklą tarp Isparta Basmane 25.10.2019 22 30. Traukinys pajudės iš Basmanės 22:00 ir iš Isparta 15400:1. Traukinio organizavimas yra 2 serijos DMU komplektas, jis bus atidarytas kaip 3 ir 4 automobilių numeriai, XNUMX ir XNUMX automobiliai.
Ežerų ekspresijos stotys
Traukinys, Torbali, Selcuk, Ortaklar, Aydin, Nazilli, Goncali, Denizli, Dinar, Gumusgun, ypač iš viso 30 stotelėje keleivius atsisiųsti ir įdėti.
- Izmiras (Basmane) Turkija
- Adnan Menderes oro uostas
- krepšys
- Tepeköy
- Selcuk
- Pine Grove
- partneriai
- Germencik
- İncirliova
- Aydin
- paviljonas
- Sultanhisar
- ATCA
- Nazilli
- kuyucak
- Horsunlu
- Buharkent
- Saraykoy
- Goncalı
- DENÝZLÝ
- Kaklik
- kabina
- pavėsinė
- Dazkırı
- dinaras
- Karakuyu
- Keçiborlu
- Gümüşgün (autobusas) - BURDUR (autobusas)
- Bozanönü
- Isparta
„Lakes Express“ žemėlapis
„Lakes Express“ bilietų kainos
Kelionės iš Izmiras (Basmane) į Isparta su Lakes Express kaina yra asmeniui £ 50.
„Lakes Express“ ekspedicijos laikai
Izmiro Isparta ežerų ekspreso tvarkaraštis
Išvykimas iš Izmiro Basmanės traukinių stoties kiekvieną dieną 22:30 val
Stoties pavadinimas | pozicija (Min) |
išvykimas atvykimas |
Izmiras (Basmane) Turkija | 22:30 | |
gaziemir | ||
Adnanmenderes oro uostas | 1 | 22:55 |
krepšys | 2 | 23:24 |
Tepeköy | 2 | 23:30 |
Selcuk | 1 | 23:58 |
Pine Grove | 1 | 00:12 |
partneriai | 2 | 00:34 |
Germencik | 1 | 00:45 |
intelektualinis | 2 | 01:07 |
paviljonas | 1 | 01:27 |
Sultanhisar | 1 | 01:38 |
ATCA | 1 | 01:44 |
Nazilli | 2 | 01:56 |
kuyucak | 1 | 02:07 |
Horsunlu | 1 | 02:19 |
Buharkent | 5 | 02:35 |
Saraykoy | 1 | 02:50 |
Goncalı | 1 | 03:07 |
Denizlis | 15 | 03:33 |
Kaklik | 1 | 04:15 |
kabina | 2 | 04:33 |
pavėsinė | 1 | 04:41 |
Dazkırı | 1 | 04:59 |
dinaras | 2 | 05:42 |
Karakuyu | 1 | 05:59 |
Keçiborlu | 1 | 06:20 |
Gümüşgün | 2 | 06:32 |
Bozanönü | 1 | 06:49 |
Isparta | 07:01 |
„Isparta Izmir Lakes Express“ tvarkaraštis
Jis išvyksta iš Isparta traukinių stoties kiekvieną dieną 22:00.
stotis | pozicija (Min) |
išvykimas atvykimas |
---|---|---|
Isparta | 22:00 | |
Bozanönü | 1 | 22:13 |
Gümüşgün | 2 | 22:31 |
Keçiborlu | 1 | 22:42 |
Karakuyu | 2 | 23:05 |
dinaras | 2 | 23:24 |
Dazkırı | 2 | 00:06 |
pavėsinė | 1 | 00:24 |
kabina | 1 | 00:31 |
Kaklik | 2 | 00:49 |
Denizlis | 14 | 01:42 |
Vidutinės langelio | 1 | 01:54 |
Goncalı | 1 | 01:56 |
Saraykoy | 1 | 02:13 |
Buharkent | 5 | 02:32 |
Horsunlu | 1 | 02:44 |
kuyucak | 2 | 02:56 |
Nazilli | 2 | 03:08 |
ATCA | 2 | 03:20 |
Sultanhisar | 1 | 03:26 |
paviljonas | 2 | 03:37 |
Aydin | 3 | 03:59 |
İncirliova | 1 | 04:09 |
Germencik | 1 | 4:21 |
partneriai | 2 | 04:33 |
Pine Grove | 1 | 04:52 |
Selcuk | 1 | 05:06 |
Tepeköy | 1 | 05:32 |
krepšys | 1 | 05:36 |
Adnanmenderes oro uostas | 1 | 06:08 |
gaziemir | 06:15 | |
IZMIR (Basmane) | 06:33 |
Būkite pirmas, kuris komentuoja