Kayseri mieste pasirašytas protokolas „Turistams draugiškas taksi“

Kaiseryje buvo pasirašytas turistams draugiškas taksi protokolas
Kaiseryje buvo pasirašytas turistams draugiškas taksi protokolas

Kayseri mieste buvo pasirašytas protokolas „Turistams draugiškas taksi“; Kayseri metropolijos savivaldybė, turinti tikslą būti turizmo miestu visais darbo, vykdomo vadovaujant prekybininkams, aspektais. Erciyes A.Ş, Metropolitan Municipal dukterinė įmonė; provincijos kultūros ir turizmo direktoratas bei Vairuotojų rūmai pasirašė programos „Turistams draugiškas taksi“ protokolą.

Bus įsteigta „Kayseri Metropolitan Municipal“ dukterinė įmonė „Erciyes Inc.“, kuriai padės provincijos kultūros ir turizmo direktoratas. Erciyes mieste visuomenei buvo pristatyta „Kayseri“ vairuotojų rūmų ir automobilių programa „Turistinis taksi“. Erciyesas A.Ş padarė pranešimą apie „Dostu turistams draugišką taksi“ programą. Valdybos pirmininkas Murat Cahid Cıngı, Kayseri greitai tampa turizmo miestu, sakė jis. Mūsų miestas ne tik iš Turkijos, turistai iš viso pasaulio išreikšti Cıngı, "Turistai, kurie ateina į mūsų miesto ne tik slidinėti ne Erciyes jie eiti pačiu miesto centre. Jie aplanko istorinius ir kultūrinius Kayseri miesto centre esančius turtus. Jie eina į prekybos centrus. Galima kalbėti apie turizmo veiklą mieste. Todėl pervežimas yra svarbus klausimas, o mūsų taksi vairuotojai yra mūsų auditorija. Mat šimtai tūkstančių žmonių į Erciyes atvyksta taksi po nusileidimo oro uoste ar autobusų stotyje. Todėl labai svarbu, kad mūsų taksi vairuotojai turėtų švietimo ir turizmo informacijos apie mūsų miestą. Mūsų miesto paruošimas turizmui yra ne tik mūsų viešbučių ar verslo Erciyes mieste, miesto restoranų, bet ir visų socialinių sluoksnių pareiga “.

DIDELĖS KULTŪROS ambasadoriai BŪS İLER

Protokole kalbėjęs provincijos kultūros ir turizmo direktorius Şükrü Dursun pareiškė, kad planuoja tęsti mokymus dvi dienas, ir taksistams pasakojo, kaip sutikti turistus, atvykstančius į Kayseri, kur juos nuvežti, ir kaip parodyti mūsų kultūrines bei istorines vertybes. Teigdamas, kad taksi vairuotojai bus mūsų kultūros ambasadoriai, Dursun padėkojo Erciyes A.Ş už tokio mokymo pradžią.

Kayseri vairuotojų rūmai ir automobilių prezidentas Ali Atesas sakė, kad kiekvieno taksi vairuotojo nereikėtų pamiršti to turizmo gido. Pareikšdamas, kad jie džiaugiasi gavę tokį išsilavinimą, Ateş pasakė: „Šis miestas skirtas mums visiems. Todėl kiekvienas padarys savo vaidmenį “.

Dabartiniai geležinkelių konkursai

caras 11

Persijos įlankos eismas

Diapazonas 9 @ 08: 00 - Diapazonas 11 @ 17: 00

Geležinkelio naujienų paieška

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar