Ekskursija po miestą su Sakbis gražiausiomis rudens dienomis

ekskursija po miestą gražiausiomis rudens dienomis
ekskursija po miestą gražiausiomis rudens dienomis

Metropoliteno savivaldybės įgyvendinta išmanioji dviračių sistema (SAKBIS) pasiekė 50 tūkstančių nuomos sutarčių skaičių. 7 tūkstančių 612 piliečių užsiprenumeruoja mobilioji aplikacija SAKBİS, sakbis internetinis adresas, abonentų taškai 3 lengvojoje narystės programoje yra siūlomi per kelias minutes. Transporto departamento pranešime visi piliečiai buvo pakviesti keliauti po miestą dviračiais.

Išmanioji dviračių aplikacija (SAKBIS), kurią įgyvendino Sakarijos metropolijos savivaldybė, pasiekė 50 tūkst. Nuomos sutarčių. 15 tūkstančių 110 piliečių užsiprenumeravo SAKBİS, teikiančią paslaugas 7 dviračiams skirtinguose miesto taškuose skirtingose ​​miesto vietose. „SAKBİS'ler“ mobilioji aplikacija, www.sakbis.com.tr adresas, abonentų taškus galima suteikti per lengvas 612 minutes.

„50“ šiukšlių nuoma

Išmaniųjų dviračių aplikacijos SAKBİS'e transporto departamentas savo pranešime teigė: „Be naujų dviračių takų mūsų mieste, kad būtų galima skleisti dviračių kultūros kultūrą, ir mes įgyvendinome didelį susidomėjimą išmaniosios dviračių sistemos (SAKBİS) 50 tūkstančių nuomos numeriu. Nors iš viso 3 tūkstančiai 7 piliečių užsiprenumeruoja išmaniąją dviračių sistemą, iš kurios mes suteikiame lengvas narystės ir nuomos galimybes mobiliojoje SAKBİS programoje, sakbis interneto adresas ir abonentų taškai per 612 minutes; piliečiai gali atlikti narystės operacijas ir su nario, ir su kredito kortele. Mes laukiame savo piliečių, norinčių greičiau ir paprasčiau atlikti operacijas su mūsų abonento kortele.

Ekskursija po miestą su SAKBIS gražiausiomis rudens dienomis

Tęsdami teiginį, mūsų miesto Sezo Sezginlerio vidurinė mokykla, „Ring Road-Kipa“, SAU mokymo ir tyrimų ligoninė, „Yunus Emre“ parkas, „Tunatan Junction“, prekybos centras „Serdivan“, vasaros namas, miesto parkas, Demokratijos aikštė, Adapazarı savivaldybė, „Office Art Center“, prekybos centras „Agora“, Adapazarı rajono biuras, „Ozanlar-Persembe Pazari“ ir Nuri Bayar pradinės mokyklos 15 110 dviratininkų paslaugos skirtingose ​​vietose, ačiū mūsų piliečiams už parodytą susidomėjimą SAKBİS'e. Mūsų projektas, sulaukęs didelio susidomėjimo, privers dviračių keliones sulaukti daugiau auditorijos naujomis dviračių stotelėmis ateinančiu laikotarpiu. Paskutinėmis rudens dienomis kviečiame visus tautiečius, norinčius pasivažinėti gražiu oru, susitikti su SAKBİS ir apkeliauti miestą su SAKBİS “.

SAKBİS stotys, mokesčių grafikas ir narių operacijos

Dabartinis geležinkelių konkursų kalendorius

21

Skelbimas apie konkursą: Automobilių nuomos paslauga

Lapkritis 21 @ 14: 00 - 15: 00
organizatoriai: TCDD
444 8 233
21

Geležinkelių konkurso naujienų paieška

Apie „Levent Elmastaş“
RayHaber redaktorius

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar