Įvyko BTSO 2020 pirmasis asamblėjos susirinkimas

Įvyko pirmasis btso metų susirinkimas
Įvyko pirmasis btso metų susirinkimas

Įvyko pirmasis Bursos prekybos ir pramonės rūmų susirinkimas. BTSO pirmininkas İbrahim Burkay pareiškė, kad TEKNOSAB, kuris yra naujos pramonės revoliucijos simbolis, sparčiai progresuoja per 2020 metus, ir sakė: „Mes pradėsime gamyklos statybas 4 m. TEKNOSAB - pirmojoje organizuotoje pramonės zonoje, įkurtoje Bursoje per pastaruosius 20 metų“.Rūmų aptarnavimo pastate įvyko BTSO sausio asamblėjos susirinkimas. Meras Burkay, kuris teigė, kad vykdo pagalbos kampanijas dėl žemės drebėjimo Malatyoje ir Elazige kaip „Bursa“ verslo pasaulyje, padėkojo kampaniją palaikančioms įmonėms už jų jautrumą.

„Mūsų didžiausias pelnas yra mūsų stiprumas užsienio prekyboje“

Prezidentas Burkay teigė, kad metai, kuriais protekcionizmo politika sparčiai augo pasauliniu mastu, teigė, kad „Bursa“ išsaugo savo ekonominius rezultatus, nepaisant visų sunkumų.

Prezidentas Burkay, išreikšdamas, kad didžiausias „Bursa“ pranašumas yra užsienio prekybos galia, sakė: „Bursa 44% savo galios ekonomikoje teikia iš užsienio prekybos. Bursa, kuri pernai eksportavo 15.8 milijardo dolerių eksporto, yra miestas, kurio užsienio prekybos perteklius sudarė 7 milijardus dolerių. Mūsų miestui pavyko padidinti savo eksportą, nors ir 1–2 punktais, tuo laikotarpiu, kai užsienio prekyba pasaulyje susiaurėjo. Mūsų pasaulinė mugių agentūra, UR-GE ir pirkimų delegacijų organizacijos, kurioms vadovauja mūsų rūmai, taip pat svariai prisideda prie mūsų įmonių užsienio prekybos veiklos. “

“TIK OSB TEKNOSAB per pastaruosius 20 metų”

Prezidentas Burkay pabrėžė, kad TEKNOSAB, kuris yra naujos pramonės revoliucijos simbolis, skirta 25 milijardų dolerių investicijų, 150 tūkstančių darbo vietų ir 40 milijardų dolerių vertės eksporto, prezidentas Burkay pabrėžė, kad darbai TEKNOSAB sparčiai progresuoja 4 metus. Brabraim Burkay sakė: „TEKNOSAB įgijo juridinio asmens statusą 2016 m. Asignavimai buvo atlikti 2017 m., O jo infrastruktūra iki 2019 m. Pabaigos buvo baigta įrengti 60–65 proc. Tikimės, kad gamyklos statybas ketiname pradėti 2020 m. TEKNOSAB yra pirmoji organizuota pramoninė zona, įsteigta Bursoje per pastaruosius 20 metų. Šis projektas reikšmingai prisidės prie mūsų miesto pažangių technologijų gamybos judėjimo “.

"Turkijos automobilių pramonės transformacijos pagreitinta valia"

Turkijos prezidentas Burkay nukreipta į žodžio automobilio prisidės prie automobilių pramonės įmonių transformacijos toliau būti gaminami Bursa, jis sakė: "Bursa yra stiprus fonas automobilių ir pramonės. Dėl šios patirties „Bursa“ tapo vidaus ir nacionalinio automobilių projekto centru. Mes imamės priemonių, kad sukurtume pramonės infrastruktūrą, labiau linkusią į autonomines ir robotų technologijas, ypač Bursoje, kur yra kompetencijos centrai po „BUTEKOM“ stogu. Vietiniai ir šalies automobiliai suteiks pridėtinės vertės mūsų miestui. Panini sėkmė šį projektą, bet ir mūsų įmonės Bursa, Turkija, kuri yra labiausiai galingas konverteris pramonei bus vaidinti svarbų vaidmenį pereinant prie naujų technologijų automobilių sektoriuje. Daugelis mūsų kompanijų pradėjo diskusijas apie kai kuriuos naujus gamyklos technologinius produktus, kurie dabar bus pradėti gaminti „Gemlik“. Manau, kad šis žingsnis yra labai svarbus tiek „Bursa“, tiek mūsų pramonės ateičiai “.


sohbet

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar

Susiję straipsniai ir skelbimai