Didelio greičio traukinys Çerkezköy Vyko pereinamojo laikotarpio vertinimo susitikimas

Įvyko greitojo traukinio cerkezkoy pereinamosios linijos įvertinimo posėdis
Įvyko greitojo traukinio cerkezkoy pereinamosios linijos įvertinimo posėdis

ÇerkezköyPirmininkaujant mūsų merui Vahapui Akay, buvo surengtas įvertinimo posėdis, kurio tikslas - išsiaiškinti transportavimo problemas, kurios gali atsirasti mūsų mieste, ir išspręsti šias problemas einančia greitaeigių traukinių linija.


Didelio greičio traukinys Çerkezköy Dėl kirtimo linijos Çerkezköy Mūsų meras Vahapas Akay, mero pavaduotojai Kemal Gümüş ir Nedim Yılancı, TCDD Modernizacijos departamento viceprezidentas Mücahit Lek, TCDD generalinio direktorato užsakomųjų projektų koordinavimo skyriaus vadovas Abdullah Çorak ir rangovų bendrovės pareigūnai dalyvavo mero biure vykusiame vertinimo posėdyje.

APIE SPRENDIMO PASIŪLYMUS TURĖTAS SPRENDIMAS

Susitikimo metu buvo apsikeista idėjomis apie planuojamą veiklą, kuri bus vykdoma regionuose, kur mūsų rajone yra dviejų lygių pervažų, siekiant kuo labiau sumažinti transportavimo problemas, kurias greitųjų traukinių linija pravažiuos per mūsų miestą. Mūsų savivaldybė ir TCDD pareigūnai sutarė dėl iškilusių problemų sprendimų.

DARBAI, KURIUOS REIKIA

Posėdyje, kuriame buvo nuspręsta pervežti per pervažą pervažoje per BSH sankryžą; Buvo pasiektas sutarimas sujungti transportą, teikiamą nuo pervažos mūsų stoties rajone iki Vyriausybės gatvės, su viaduku, kuris bus padarytas toje vietoje, kur yra mūsų sporto salė. Susitikimo metu siūlomų sprendimų sprendimo vietoje numatomi darbai bus numatomi ir sudaromi pagal protokolą su susitikimu, kuriame taip pat dalyvaus Metropoliteno savivaldybės Tekirdağ pareigūnai.Geležinkelio naujienų paieška

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar