200 transporto priemonių stovėjimo aikštelės už Altınordu

automobilių stovėjimo aikštelė altinorduya
automobilių stovėjimo aikštelė altinorduya

„Ordu Metropolitan“ savivaldybė, automobilių stovėjimo aikštelės, kuri tapo didžiuliu poreikiu visoje provincijoje, pirmininkė. Laikydamasis Mehmeto Hilmi Gülerio nurodymų, jis ir toliau gamina nuolatinius, o ne vietinius sprendimus.


Siekdama rasti miesto automobilių stovėjimo aikštelių poreikių sprendimą, rugsėjo 19 dienos stadiono šiaurinėje pusėje darbą pradėjusi Metropoliteno savivaldybė išplėtė esamą automobilių stovėjimo vietą ir miestiečiams pasiūlė maždaug 200 transporto priemonių stovėjimo aikštelę.

„TIKSLĖS KOMPORTĄ MIESTE“

„Ordu Metropolitan“ savivaldybės generalinis sekretorius Coşkunas Alpas, kuris apžiūrėjo darbus vietoje, sakė: „Mūsų mieste buvo sunku stovėti. Dėl šios priežasties pirmiausia pradėjome darbus 2 500 200 kvadratinių metrų plote už stadiono. Ši teritorija, kurioje taip pat išsiliejo asfaltas, buvo žingsnis link automobilių stovėjimo aikštelės poreikio sprendimo. Ši zona, kurioje kartu su esama automobilių stovėjimo aikštele galima pastatyti mažiausiai XNUMX transporto priemonių, suteiks palengvėjimą miesto viduje. Tokiu būdu toliau didinsime savo darbą. Dėkojame komandos draugams, kurie prisidėjo, ir tikimės, kad mūsų investicijos bus naudingos mūsų miestui. “

Įgyvendinant projektą numatoma apytiksliai 4 automobilių stovėjimo aikštelių ir automobilių stovėjimo aikštelių apšvietimo 847 200 4.610 kvadratinių metrų plote, motociklų stovėjimo aikštelė, klubo pastato fasado pagerinimas, spausdintų betoninių grindų užpildas ir XNUMX kvadratinių metrų asfalto žemės paviršiaus darbai.


Geležinkelio naujienų paieška

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar