„Martyr Basic Boxwood“ laivas privers armijas mylėti jūrą

sehit pagrindinis švartuotas laivas privers armijas mylėti jūrą
sehit pagrindinis švartuotas laivas privers armijas mylėti jūrą

Nepaisant to, kad Ordu turi pakrantę prie jūros, Ordu Metropolitan meras pareiškė, kad jis negali gauti naudos iš jūros kiekvienoje platformoje. Mehmetas Hilmi Güleris ir toliau vykdo projektus, kuriais miestas taps ramus su jūra.


Atsižvelgiant į tai, Ordu metropolijos savivaldybė, priėmusi svarbius sprendimus, siekdama integruoti Ordu su jūra, vykdo priežiūros ir remonto darbus, kad laivas, pavadintas Şehit Temel Şimşir, būtų turizmo objektas. Laivo, kuris pasuko į metalo laužą, daugelyje vietų nuo variklio iki lubų, nuo elektros ir iki mechaninio akcento rekonstruota Metropoliteno savivaldybė taip pat pertvarko vidaus apdailą, kad laivas būtų tinkamesnis naudoti.

GALI BŪTI DAUG TIKSLINĖS VIETOS

Įgyvendinant projektą bus labai prisidėta prie jūrinio turizmo ir Ordu piliečiams patiks jūra; Bus vietų, kurios patiks piliečiams, pavyzdžiui, restoranas, kavinė, vestuvių salė, vaikų žaidimų aikštelė, gyvos muzikos zona. Laive, kuriame telpa 600 žmonių, taip pat rengiami susitikimai, taip pat gali būti organizuojamos ekskursijos.

„Tai bus pavyzdinis miestas su ginkluotės jūra“

Išreikšdamas, kad projektai buvo vykdomi siekiant suderinti Ordu su jūra, Ordu metropolijos meras dr. Mehmetas Hilmi Güleris sakė: „Tai miestas, kuris žavės žmonių žvilgsnius žalia ir mėlyna spalvomis. Turizmo įvairovė yra labai įvairi. Tačiau iki šiol Ordu bijojo naudotis jūra ir negalėjo gauti naudos iš jūros. Kaip Ordu metropolijos savivaldybė, mes įgyvendiname projektus, kurie leis Ordui pasiekti taiką su savo jūra. Ordu, kuris yra pavyzdinis miestas visomis prasmėmis su darbais, kuriuos įgyvendinsime šia prasme, bus pavyzdys su savo jūra. “

"MŪSŲ PILIEČIAI LAIVUOSE TEIKS VAKITAS

Pastebėjęs, kad komandos nuomojamame laive dirba karštligiškai, meras Güleris sakė: „Mes nematome daug mobilumo savo armijoje, esančioje Juodosios jūros pakrantėje, nesvarbu, ar žiemą, ar ne. Norime pritraukti judumą prie jūros ir įtraukti savo piliečius į šį mobilumą. Šia prasme mes iš savo savivaldybės ketvirtadienio išsinuomojome laivą pavadinimu Şehit Temel Şimşir. Šiame laive mūsų komandos dirba karštligiškai. Išmestame laive mūsų komandos atlieka techninę priežiūrą ir remontą, įskaitant vidaus apdailą. Šis laivas, suprojektuotas pagal skirtingas koncepcijas, apims daugybę vietų nuo restorano iki vestuvių salės. Rašydamas, su žiema mūsų piliečiai galės lengvai naudotis šiuo laivu. Kai darbai bus baigti, mūsų piliečiai praleis daug laiko laive. “

Šiam skaidrių demonstravimui reikia „JavaScript“.Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar