Transporto priemonių tankis bus sumažintas vasaros sankryžoje su tilto sankryža

Prezidentas Ekremas Yüce'as teigė, kad naujas dvigubo kelio ir tilto darbas, kuris leis pereiti iš Sebahattino Zaimo bulvaro į Serdivaną, sakė prezidentas Ekremas Yüceas: „Žengdami link transportavimo, mes taip pat atsižvelgiame į būsimą mūsų miesto gyventojų prognozę. Stipriname savo transporto tinklą naujais dvigubais keliais ir užtikriname patogų susisiekimą asfaltuotais ir betoniniais keliais. Tuo pat metu užbaigsime darbą, kuris leis išvengti vasaros sankryžos intensyvumo tam tikromis valandomis per trumpą laiką. “


Sakarya Metropolitan savivaldybės meras Ekrem Yüce pareiškė, kad transporto priemonių tilto ir dvigubo kelio darbai, kurie užtikrins perėjimą iš Yenikent į Serdivan, tęsis visu greičiu. Prezidentas Yüce, pareikšdamas, kad 60 proc. Darbų baigta, pasakė: „Mes sumažinsime transporto priemonių tankį per Vasaros perėją su Köprülü pravažiavimu“.

Transportas vyksta į geresnes vietas

Kalbėdamas apie darbą regione, meras Yüce sakė: „Mūsų tilto ir dvigubo kelio darbai, kurie leis pereiti nuo Sebahattin Zaim bulvaro iki Serdivan Süleyman Binek gatvės, tęsiasi greitai. Žengdami žingsnius link transportavimo, mes taip pat atsižvelgiame į būsimą mūsų miesto gyventojų prognozę. Stipriname savo transporto tinklą naujais dvigubais keliais ir užtikriname patogų susisiekimą asfaltuotais ir betoniniais keliais. Tikimės, kad per trumpą laiką užbaigsime savo darbą, kuris bus puikus patogumas pereinant į „Serdivan“, tačiau taip pat užkirs kelią vasaros sankryžos intensyvumui tam tikromis valandomis. “

Tilto studijos tęsiamos

Mokslo reikalų direktorato pranešime „Mes pradėjome darbą ties tiltu, kurį pastatėme ant Çarko upelio, kuris užtikrins transporto priemonių perėjimą iš Sebahattino Zaimo bulvaro į Serdivaną. Padaryti mūsų kelio grunto ir nuobodu poliai, kurių tilto kojos buvo baigtos. Baigtos gelžbetoninės užuolaidos tilto kraštuose ir tilto pamatai bei skersinės sijos. Prie tilto įėjimo poilsio zonoje pradėsime dviračių ir pėsčiųjų pėsčiųjų perėjos darbus. Galiausiai vietoj sijų bus pastatytas tiltas ir pastatytas denis. Tada, nutiesus jungiamąjį kelią, jis bus atidarytas eismui. “Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar