A400M naujojo angaro konkursas duos reikšmingą naudą Kayseri

„AM New Hangar“ konkursas duos reikšmingą naudą „Kayseri“
„AM New Hangar“ konkursas duos reikšmingą naudą „Kayseri“

Kayseri metropolijos savivaldybės meras Memduhas Büyükkılıças teigė, kad teisėtas pasididžiavimas, kad jis yra vienintelis alternatyvus A400Ms techninės priežiūros centras pasaulyje kaip „naujos kartos strateginis transportavimo orlaivis“, priklauso visam miestui, „Dėkojame krašto apsaugos ministrui Hulusi Akar mano miesto vardu. Aš esu. "


Prezidentas Büyükkılıç pareiškė, kad Turkijos ginkluotosios pajėgos, šios šalies moksleivė, turi svarbių elementų Kaiseryje.

Pažymėjęs, kad pirmieji į galvą ateinantys oro tiekimo ir vadybos brigados kovos su terorizmu, kur buvo gaminami pirmieji vidaus orlaiviai, prezidentas Büyükkılıç pareiškė, kad 12-oji oro transporto pagrindinės bazės vadovybė ir 2-oji oro techninės priežiūros gamyklos direkcija, kuri buvo dislokuota Erkilete, vykdė strategines užduotis. .

Turkija yra naujos kartos strateginio transporto orlaivio „A400M“, lengvos ir sunkios priežiūros, gamybos partnerė, taip pat „modifikuotas“ versijos atnaujinimo pavadinimas taip pat yra „Kayseri“ struktūrose, primenančiose prezidentą Büyükkılıç, „Kayseri“, suteikiantį visiems šiems pokyčiams oro pajėgų pajėgumą. Jis sakė, kad teisėtas pasididžiavimas savo organizacija priklauso visam miestui.

Kayseri Metropolitan savivaldybė, meras Büyükkılıç, pabrėždama, kad jie teikė begalinę paramą kariniams vienetams, ypač protokolams, numatytiems įgyvendinant Oro tiekimo nacionalinio sodo projektą, sakė: „A400M orlaivio, žinomo kaip„ Big Yusuf “, priežiūra, padidinanti Turkijos ginkluotųjų pajėgų taktines ir transportavimo galimybes, Mūsų miestui nepaprastai svarbu, kad jis būtų statomas tik Kayseri mieste. Svarbus ir šio projekto vystymas. Karo gamykla ir laivų statyklos įmonė (ASFAT), priklausanti Krašto apsaugos ministerijai, suteikia dar vieną reikšmingą naudą Kayseri, naudodamiesi A400M angaro statybos darbais. Tai svarbus įvykis, nes nacionalinis projektas žinomas visame pasaulyje ir suteikia Turkijai, taigi ir mūsų miesto, vardą. Savo miesto vardu norėčiau padėkoti krašto apsaugos ministrui, mūsų brangiajai slaugytojai Hulusi Akar, kuris padarė mūsų miestą strategiškai svarbesniu, ypač mūsų prezidentu. “Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar