Data buvo nustatyta ..! Kada YHT sustos Kocaeli mieste?

data buvo nustatyta, kada ji pasiliks Kocaelyje
data buvo nustatyta, kada ji pasiliks Kocaelyje

AK partijos deputatas Ilyas Şekeris iš Kocaeli paskelbė, kad greitaeigis traukinys sustos Izmite nuo pirmadienio.


AK partija „Kocaeli“ pareikšdama, kad greitasis traukinys, kurį laiką sustabdytas dėl koronaviruso pandemijos, kuri paveikė mūsų šalį, taip pat visame pasaulyje, ir pradėjo tiesioginius bandomuosius skrydžius tarp Stambulo ir Ankaros su naujuoju įprastu procesu, sustos Izmitoje, ir dėl to buvo atlikti tyrimai. Pavaduotojo Iljos Şeker pastangos davė rezultatų.

Prasidėjo YHT ekspedicijos

Greitojo traukinio, kuris buvo nutrauktas kovo 28 d. Siekiant užkirsti kelią koronavirusui, skrydžiai vėl pradėti praėjusios savaitės gegužės 28 d. Dėl priemonių, kurių buvo imtasi greitajame traukinyje, kursuojančiame tarp Ankaros ir Stambulo, kurio pajėgumas siekia penkiasdešimt procentų, buvo nutarta nesustoti tarpinėse stotyse už Stambulo ir Ankaros ribų. Greitasis traukinys, kuris taip pat yra labai populiarus mūsų mieste, nesustojo Izmite ir netrukdė mūsų piliečiams dėl šios situacijos. „Kocaeli Şeker“ pavaduotojas sakė: „Mes užtikrinsime, kad greitasis traukinys sustotų mūsų mieste atlikdamas reikiamus interviu.“ jis vartojo išraiškas.

SUSITIKITE SU KARAİSMAİLOĞLU IR YAZICIOĞLU

AK partijos „Kocaeli“ pavaduotojas Ilyas Şekeris teigė, kad praeitą savaitę buvo atsargus perėjimo prie kontroliuojamo socialinio gyvenimo greitųjų traukinių reisais metu, tačiau teigė, kad YHT imsis būtinų bandymų sustoti Izmito mieste. Kereker, transporto ir infrastruktūros ministras Adilas Karaismailoğlu ir TCDD Taşımacılık A.Ş. Jis susitiko su generaliniu direktoriumi Kamuran Yazıcı ir atsiuntė piliečio prašymą.

GERAS SĖKMĖS MŪSŲ PILIEČIAMS

Kocaeli pavaduotojas İlyas Şeker, kalbėdamas apie greitojo traukinio sustojimą Izmitoje, sakė: „Praėjusią savaitę aš pareiškiau, kad niekas negali ignoruoti mūsų provincijos, kuri įnešė 14 procentų šalies ekonomikos, kad jaustųsi patogiai. Šiame procese, kaip pažadėta mūsų piliečiams, mūsų transporto ir infrastruktūros ministras Adilas Karaismailoğlu ir TCDD Taşımacılık A.Ş. Mes buvome susitikę su generaliniu direktoriumi Kamuran Yazıcı ir procesą užbaigėme teigiamai. Dabar greitaeigis traukinys sustos Izmite, vykdydamas skrydžius Stambulas – Ankara. Jis pasakė gerų naujienų mūsų piliečiams “.Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar