Didelis studentų susidomėjimas „Eskişehir OSB“ profesine mokykla

Didelis studentų susidomėjimas eskisehir osb profesine mokykla
Didelis studentų susidomėjimas eskisehir osb profesine mokykla

„Privati ​​EOSB profesinė ir techninė Anatolijos aukštoji mokykla“, kuri buvo atidaryta 2019-2020 mokslo metais, siekiant patenkinti Eskišehiro pramonės kvalifikuoto personalo poreikį, tapo studentų ir jų šeimų mėgstamiausia. Naujajame 2020–2021 m. Akademiniame sezone į mokyklą bus priimami 270 mokinių, o stojantiesiems reikės apie 200 procentų.


„Privati ​​EOSB profesinė ir techninė Anatolijos aukštoji mokykla“, kurią 25-2019 mokslo metais atidarė Eskišehiro organizuotos pramonės zonos direkcija, kad įgyvendintų 2020-erių metų Eskišehiro pramonės svajonę, per trumpą laiką tapo studentų ir jų šeimų mėgstamiausia. Rengiantis teikti mokymus naujajame pagrindiniame miestelio pastate 2020–2021 akademiniu sezonu, mokykla tapo viena iš labiausiai pageidaujamų mokyklų priėmimo laikotarpiu. 38 proc. Turkijos bendrojo lavinimo mokyklos Eskisehir, o paklausa siekia apie 28 proc., Tačiau naujaisiais mokslo metais 270 studentų bus privati ​​EOSB profesinė ir techninė Anatolijos aukštoji mokykla.

Mūsų profesinei mokyklai yra apie 200% paklausos

„Eskişehir“ organizuotos pramonės zonos pirmininkas Nadir Küpeli teigė, kad mokykla, kuri buvo atidaryta 2019–2020 akademiniu sezonu, siekiant patenkinti Eskişehir pramonės kvalifikuoto personalo poreikį, yra per trumpą laiką viena iš labiausiai mėgstamų mokyklų, ir sakė: Mūsų mokykla, prasidėjusi 2019–2020 m. Akademiniu sezonu, per labai trumpą laiką tapo mėgstama tiek mūsų mokinių, tiek tėvų. Prieš naują ugdymo laikotarpį mūsų mokykloje yra didelis susidomėjimas ir paklausa. Turkijoje 38 proc. Profesinių mokyklų susidomėjo vidutiniškai, nepaisant to, kad maždaug 28 proc. Eskišehire buvo maždaug 200 proc. Mūsų mokyklos poreikis “, - sakė jis. Küpeli pareiškė, kad 100 studentų vis dar ugdomi laikinajame pastate ir kad 2020–2021 akademiniame sezone jie priims 270 naujų studentų, ir kad šis skaičius didės, kai ateinančiais metais bus atidaromos naujos katedros, o pirmieji abiturientai pradės duoti per 3 metus.

Visiškai įrengta profesinė mokykla

Teigdamas, kad naujas pagrindinis universiteto miestelio pastatas, susidedantis iš 26 tūkstančių kvadratinių metrų, bus paruoštas naujuoju akademiniu sezonu, prezidentas Küpeli sakė: „Kaip valdyba ir stebėtojų taryba, mes stengiamės, kad naujasis mokyklų miestelis būtų baigtas per 9 mėnesius. 2020-2021 mokslo metais mūsų studentai pradės mokytis naujame mokyklos pastate. Mūsų mokykloje yra 30 klasių. Praėjusiais metais atidarėme metalų technologijos skyrių laikinajame pastate. 2020-2021 mokslo metais mūsų didelis mokyklų miestelis, kuriame projektuojamos kompiuterinės išmaniosios plokštės, dirbtuvės ir klasių kabinetai, aprūpinti naujausiomis technologijomis, suteiks išsilavinimą trijose srityse: mašinų technologijos, pramoninės automatikos technologijos ir elektrinės elektroninės technologijos. 2021-2022 mokslo metais į šias katedras bus įtrauktos plastikos ir metalo technologijos sritys. Kitais metais mokymas bus tęsiamas 5 srityse ir 10 šakų. Mokykloje taip pat yra sporto salė, konferencijų salė, biblioteka, dirbtuvės, parodų zona, laboratorijos ir valgykla. Naujame akademiniame sezone su savo studentais, mokytojais, tėvais ir atsidavusiais pramonininkais planuojame atidaryti savo mokyklą, kurią sudaro iš viso 26 tūkstančiai kvadratinių metrų. "Greitai turėsime visiškai įrengtą profesinę vidurinę mokyklą, kurios„ Eskişehir "pramonė ilgus metus troško."

Ši mokykla bus gamykla

Prezidentas Küpeli sakė: „Mūsų mokykla bus labai svarbus mūsų modernaus ir išsilavinusio miesto darbas ir vertybė, pareikšdama, kad jie mielai pristato vertingą kūrinį Eskišehiras ir provincijos pramonė. Ši mokykla bus tarsi gamykla. Mūsų vaikai, baigę šią mokyklą, turės auksinę apyrankę. Čia augantis mūsų jaunimas labai prisidės prie novatoriškos mūsų pramonės plėtros ir pertvarkymo. Mūsų profesinė ir techninė Anatolijos aukštoji mokykla patenkins mūsų įmonių kvalifikuoto personalo poreikius, būtent darbuotojų, esančių mūsų Eskišeiro organizuotoje pramoninėje zonoje, poreikius ir mokymus, kuriuose bus naudojamos naujausios technologinės sistemos. Šiais metais mūsų mokykla siūlys mokymus naujame miesteliu, pakeis profesinį mokymą, o privatus ugdymas Turkijoje bus jų srities pavyzdys “, - sakė jis.Sohbetas

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar