Dviračių plento čempionatas baigėsi Turkija

2020 m. „Türkiye“ dviračių plento čempionatas, kurį vykdo TBF Saulėgrąžų dviračių slėnyje, baigėsi. Sakarya Metropolitan Cycling komanda laimėjo čempionatą, kuris liudijo didelį jaudulį. Vyresniųjų vyrų kategorijoje didmiesčio sportininkai iškovojo 3 medalius.

2020 m. Turkijos dviračių plento čempionatas, kurį Turkijos dviračių sporto federacija surengė Saulėgrąžų dviračių slėnyje, buvo didžiulio įspūdžių liudininkas. Pirmąją čempionato dieną laiko lenktynėse savo ženklus pasižymėjusi „Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team“ užėmė vietą ant prizininkų pakylos paskutinę lenktynių dieną.

Prezidentas Yüce pasveikino sportininkus

Pasibaigus lenktynėms, kurios liudija didelį jaudulį, prezidentas Ekrem Yüce pasakė: „Mūsų Saulėgrąžų dviračių slėnyje, moderniausiame dviračių komplekse mūsų šalyje, vyko TBF organizuotas plento dviračių Turkijos čempionatas. „Noriu padėkoti visiems čempionate lenktynėse dalyvavusiems sportininkams ir nuoširdžiai sveikinu mūsų sportininkus pasiekusius sėkmės“, – sakė jis. Varžybų pabaigoje vykusioje apdovanojimų ceremonijoje medalius sportininkams įteikė Turkijos dviračių sporto federacijos prezidentas Erol Küçükbakırcı ir viceprezidentas Muhammedas Berat Alphan, Sakaryaspor klubo prezidentas Cevat Ekşi, sostinės savivaldybės jaunimo paslaugų ir sporto departamento vadovas İlhan Şerif. Aykaç.

Čempionatas baigtas

Paskutinę čempionato dieną vyresniųjų vyrų kategorijoje 139.3 kilometro plento trasoje varžėsi 22 sportininkų iš 60 komandų. Kol „Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team“ vyresniųjų vyrų kategorijoje niekam neužleido pakylos, pirmoje vietoje lenktynes ​​baigė vienas iš sostinės savivaldybės sportininkų Onuras Balkanas. Balkano komandos draugai Halilas İbrahimas Doğanas lenktynes ​​baigė antroje vietoje, o Emre Yavuzas užėmė savo vietą ant prizininkų pakylos, lenktynes ​​baigęs trečioje vietoje. Paskutinėse čempionato lenktynėse jaunių vaikinų kategorijoje įnirtingai kovojo 17 sportininkai iš viso 56 komandų. Tarp 100 kilometrų trasoje besivaržančių sportininkų pirmąją vietą užėmė Kaanas Soylu Özkalbimas iš İlgem dviračių klubo, o Ali Osman Çelik ir Ahmet Maral iš Konya Torku Şeker Spor pasidalino 2 ir 3 vietas.