U-22 Europos paplūdimio tinklinio čempionatas baigsis

U-22 Europos paplūdimio tinklinio čempionatas Selcuke baigėsi įdomiomis finalo rungtynėmis. Čempionate pėdsaką palikusi Rusija buvo ta pusė, kuri pasiekė trofėjų vyrų ir moterų tarpe. Izmiro sostinės savivaldybės meras įteikė čempionų apdovanojimus. Tunç Soyer Jis davė.

Izmiro metropolijos savivaldybė ir Turkijos tinklinio federacija, kurią kartu organizuoja Europos tinklinio konfederacijos (CEV) U-22 Europos paplūdimio tinklinio čempionatas vyrams ir moterims Rusijoje, pasiekė laimingą pabaigą.
Pirmosiomis finalininkėmis tapo rusės Maria Voronina/Marija Bocharova, pirmosiose moterų pusfinalio rungtynėse 2:0 įveikusios šveicares Esmee Böbner/Mara Betschart. Kitose pusfinalio rungtynėse į finalą pateko Anastasila Frolova/Aleksandra Ganenko (Rusija), kurios susitiko su Sofila Rylova/Yeva Serduk (Ukraina) ir laimėjo rungtynes ​​2:0. Finalinėse rungtynėse dvi Rusijos komandos Anastasila Frolova/Aleksandra Ganenko 2:0 įveikė Mariją Voroniną/Mariją Bočarovą ir pasiekė aukso medalį. Trečiąją vietą užėmė Esmee Böbner/Mara Betschart (Šveicarija), 2:1 įveikusios Sofilą Rylovą/Yevą Serduk (Ukraina).

Lenkijos ir Rusijos finalas vyrų varžybose

Finale savo vardą gavo Miloszas Krukas / Mikolajus Miszczukas (Lenkija), kurie pirmose vyrų pusfinalio rungtynėse 2: 1 nugalėjo vokiečius Mio Wüstą / Rudy'ą Schneiderį. Antrose pusfinalio rungtynėse rusai Nikolajus Chukhnenkovas / Nikita Evertas 2: 0 įveikė Vokietijos duetą Luką Pfretzschnerį / Robiną Sową. Finalinėse rungtynėse čempionais tapo rusai Nikolajus Chukhnenkovas / Nikita Evertas, rezultatu 2-0 įveikę Miloszą Kruką / Mikolają Miszczuką (Lenkija). Rungtynes ​​dėl trečiosios vietos žaidė dvi komandos iš Vokietijos. 2-0 įveikę Luką Pfretzschnerį / Robiną Sowa, trečią vietą užėmė Mio Wüstas / Rudy Schneideris.

Čempionato taurė iš prezidento Soyerio

Izmiro sostinės savivaldybės meras įteikė čempionų taurę ir aukso medalius Rusijai, kuri yra vyrų čempionė. Tunç Soyer ir Tinklinio federacijos pirmininko pavaduotojas Alper Sedat Aslandaş. Kol antrasis vyrų vicečempionas įteikė Lenkijai sidabro medalius ir taures, taurę įteikė generalinio sekretoriaus pavaduotojas Ertuğrul Tugay ir Izmiro provincijos jaunimo ir sporto šakos direktoriaus pavaduotojas Enver Yılmaz, o Selçuk meras Filizas Ceritoğlu Sengel – taurę. Izmiro sostinės savivaldybės Jaunimo ir sporto departamento vadovas Hakanas Orhunbilge'as ir „Celik Group“ generalinis direktorius Ali Celikas bei generalinio sekretoriaus pavaduotojas Ertuğrul Tugay įteikė bronzos medalius Vokietijai, kuri užėmė trečiąją vietą vyrų tarpe. Izmiro sostinės savivaldybės meras pirmąją vietą moterų rungtyje užėmusiai Rusijai įteikė čempionų taurę ir aukso medalius. Tunç Soyer ir Turkijos tinklinio federacijos pirmininko pavaduotojas Alper Sedat Aslandaş.

Selçuk savivaldybės meras Filizas Ceritoğlu Sengelis ir „Beach It“ paplūdimio sporto organizacijos generalinis direktorius Gürselas Yeşiltaşas įteikė Rusijos trofėjus ir medalius.

İzmiro metropoliteno savivaldybės jaunimo ir sporto klubo prezidentas Ersanas Odamanas ir CEV paplūdimio tinklinio komisarė bei techninė delegatė Bojana Bogicevič trečiajai vietai Šveicarijai skyrė medalius, o taures skyrė Izmero metropoliteno savivaldybės generalinio sekretoriaus pavaduotojas Eseras Atakas.