Suzuki yra „MotoGP“ čempionas po 20 metų

„Suzuki“ čempionas motogpe po metų pertraukos

Ispanų „Suzuki Ecstar“ komandos vairuotoja Joan Mir paskelbė savo čempionatą prieš paskutines 2020 m. „MotoGP“ pasaulio čempionato lenktynes. Jaunasis vairuotojas Miras, surinkęs 4 taškus prieš artimiausius varžovus lenktynėse, vykusiose per 27 ratus 29 kilometrų ilgio Ricardo Tormo trasoje, Valensijoje, Ispanijoje, privertė komandą paragauti čempionato džiaugsmo savo puikiu pasirodymu.

Visi dviejų „Team Suzuki Ecstar“ pilotų ispanų Joan Mir ir Alex Rins rezultatai atitenka Suzuki; Jis iškovojo tris skirtingas pergales: vairuotojų čempionatą, konstruktorių čempionatą ir gamyklos čempionatą. Šie pasiekimai taip pat yra ypač svarbūs Suzuki, nes šiemet Suzuki Motor Company švenčia 100 metų jubiliejų. Praėjus 20 metų po paskutinio pasaulio pirmenybių pirmenybių klasėje, vėl pasiekęs MotoGP pasaulio čempionatą, „Suzuki“ šiais metais taip pat švenčia šią sėkmę, palikdamas 60 metų automobilių sporte.

Ispanijos „Suzuki Ecstar“ komandos vairuotojas Joanas Miras laimėjo 2020-ąsias sezono varžybas svarbiausioje motociklų lenktynių organizuotoje „MotoGP“ pasaulio čempionate. Miras, ką tik turėjęs antrąjį sezoną „MotoGP“ aukštesnėje klasėje, suteikė komandai čempionato džiaugsmo varžybų pradžioje, vykusiose per 13 ratus 4 kilometrų ilgio Ricardo Tormo trasoje Valensijoje, Ispanijoje. Galiausiai, kai Kenny Robertsas jaunesnysis 27 m. Suteikė „Suzuki“ čempiono titulą, „Mir“ ilgai laukė, todėl po 2000 metų „Suzuki“ vėl suteikė „MotoGP“ pasaulio čempionato titulą. Varžybų pabaigoje Miras artimiausiems varžovams surinko 20 taškus ir taip iškovojo čempiono titulą prieš baigiamąsias varžybas. Visi „Suzuki Ecstar“ komandos dviejų ispanų vairuotojų Joan Mir ir Alex Rins gauti rezultatai yra „Suzuki“; Jis iškovojo tris skirtingas pergales vienu metu: pilotų čempionatą, komandų čempionatą ir gamyklos čempionatą.

Čempionatas atėjo pačiu ypatingiausiu laiku!

2020 m. vairuotojų pasaulio čempionatas buvo 2017-asis Joan Mir, kuris 3 m. laimėjo Moto2 klasę, titulas, o „Suzuki“ – 16-as. Mir išsiskiria kaip dešimtas visų kategorijų čempionas istorijoje su „Suzuki“ ir septintasis, laimėjęs 500cc/MotoGP klasę. „Team Suzuki Ecstar“ iškovotas čempionatas taip pat yra ypač svarbus „Suzuki“, nes šiais metais ji švenčia 100-ąjį „Suzuki Motor Company“ jubiliejų. Praėjus 20 metų po paskutinio pasaulio pirmenybių pirmenybių klasėje, vėl pasiekęs MotoGP pasaulio čempionatą, „Suzuki“ šiais metais taip pat švenčia šią sėkmę, palikdamas 60 metų automobilių sporte. Suzuki Ecstar komanda įeina į istoriją kaip pirmoji komanda Suzuki istorijoje, laimėjusi konstruktorių pasaulio čempionatą.

Pergalė sunkiais metais

Suzuki Motor Corporation prezidentas Toshihiro Suzuki, vertindamas čempionatą, teigė, kad jie sunkiais metais laimėjo didžiausią pasaulyje motociklų lenktynių seriją MotoGP; „2020 m. sveikinu ir dėkoju „Team Suzuki Ecstar“ ir Joan Mir už pergalę MotoGP pasaulio čempionate precedento neturinčiame ir sudėtingame sezone COVID-19 šešėlyje. Taip pat noriu pasveikinti ir padėkoti Alexui Rinsui, kuris neįtikėtinai prisidėjo prie čempionato ir vis dar kovoja dėl antrosios vietos. Suzuki 100 metų jubiliejus ir tokiais nepamirštamais metais tapome MotoGP – aukščiausios pasaulyje motociklų lenktynių serijos – čempionais. Mums motociklas yra vienas iš svarbių sektorių, kurį pradėjo ir tęsiasi jau daug metų. Dėkojame mūsų klientams, gerbėjams ir pardavėjams, kurie visada palaikė Suzuki, ir visiems tiekėjams bei rėmėjams, kurie mus palaiko. Didelis ačiū mūsų komandos personalui, pilotams ir, be to, visam personalui, palaikančiam šį renginį iš Miyakoda ir Ryuyo iš Japonijos. „Nuo tos dienos, kai grįžome į MotoGP, didžiuojuosi komanda, kuri įveikė įvairius iššūkius, kiekvienais metais nuolat žengė į priekį ir pagaliau laimėjo čempionatą.