Baigtos Alpių drausmės Anatolijos taurės varžybos

baigtos Alpių disciplinos anatolijos taurės varžybos

Turkijos slidinėjimo federacija, įtraukta į 2020–2021 m. Metinę programą „FIS Alpine Anatolian Cup“, baigta šiandien vykusiomis varžybomis. 9 sportininkų iš 40 šalių per 4 dienas kovos su kvotomis organizavimo organizacija Turkija užėmė penkis medalius.

Paskutinę organizavimo dieną mūsų jaunoji sportininkė Ceren Yıldırım iškovojo aukso medalį tarp moterų, o Sıla Kara iškovojo sidabro medalį. Moterų gretose trečią vietą užėmė kazachstanė Alexandra Troitskaya. Vyrų kategorijoje pirmoje vietoje liko ukrainietis Tarasas Filiakas, antrąją – Komiljonas Tukhajevas iš Uzbekistano, trečioje – ukrainietis Mykhailo Karpushyn.

„Erzurum“ medalius jaunimo ir sporto provincijos direktoriaus Fuat Taşkesenligil (Turkija) nugalėtojams Cafer Nuroğl Ski Federsyo, valdybos nario viceprezidentą, įteikė Serkan Stone.