Sakarijoje baigti 37 kilometrų betoniniai kelio darbai

Sakarijoje baigti kilometrai betoninių kelio darbų
Sakarijoje baigti kilometrai betoninių kelio darbų

Sakaryos metropoliteno savivaldybė baigė pirmuosius volu sutankinto betoninio kelio darbus, apimančius 9 kvartalus Geyve ir Taraklı. Meras Ekremas Yüce'as sakė: „Mūsų betoniniai kelio darbai, kurių bendras ilgis yra 37 kilometrai, mūsų kaimo apylinkėse baigėsi. „Ar ekonomiški ir ilgaamžiai betoniniai kelio darbai gali būti naudingi mūsų rajonams ir piliečiams“.


Baigti 37 kilometrai betoninių kelių darbų, kuriuos inicijavo Metropoliteno savivaldybė ir kurie apėmė Geyve ir Taraklı rajonus. Su kelių priežiūros ir infrastruktūros koordinavimo skyriumi volu sutankinto betoninio kelio darbai, atlikti Burhaniye, Saraçlı, Güney, Ahibaba ir Aydınlar rajonuose Geyve ir İçdedeler, Dışdeeler, Avdan ir Esenyurt rajonuose Taraklı, baigėsi, o atlikti darbai sukėlė pasitenkinimą apylinkėse.

37 kilometrų betoniniai kelio darbai baigti

Meras Ekremas Yüce'as, norėdamas, kad jie sutelktų 9 Taraklı ir Geyve rajonų kvartalus su sutankintais betoniniais keliais ir kad darbai būtų naudingi, sakė: „Mes įgyvendiname naujas investicijas daugelyje transporto sričių, mes ir toliau keliaujame į asfaltą vykdydami miesto projektavimo ir gatvių atnaujinimo darbus. Savo kaimo vietovėse pirmą kartą įdiegėme sutankinto betoninio kelio pritaikymą. Mes užpildėme betoninio kelio paraišką, kurią pradėjome Pamukova Karapınar mieste 9 kilometrų trasoje 37 Geyve ir Taraklı rajonuose. Linkiu sėkmės mūsų miestiečiams “.

Kaimo kelių tinklų alternatyva

Atkreipdamas dėmesį į tai, kad sutankinto betoninio kelio darbai yra ekonomiškesni ir ilgaamžiškesni, meras Ekrem Yüce sakė: „Visų pirma betoniniai keliai gaminami tik iš mūsų nacionalinių išteklių. Savo 37 apylinkėse sunaudojome maždaug 9 tūkstančių kubinių metrų betono, įveikdami 40 kilometrus trasų. Tikimės, kad betoninį kelių pritaikymą, kuris sukuria alternatyvą kaimo kelių tinklams ir turi ilgesnį tarnavimo laiką, išplėsime į platesnę teritoriją ir sutaupysime ekonomiškai “.


sohbet

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar

Susiję straipsniai ir skelbimai