Istorinė Şemsi Pašha mečetė ir Istanbulite yra saugomos

istorinė „semsi pasa“ mečetė ir stambulietis buvo paimti pagal guvenciją
istorinė „semsi pasa“ mečetė ir stambulietis buvo paimti pagal guvenciją

Vietoj 2015 m. Projekto, kuris sunaikino Şemsi Paşa mečetę ir Üsküdar pakrantę, vieną iš ypatingiausių Bosforo sąsiaurio struktūrų, IMM pradėjo taikyti nuimamos plieninės konsolės sistemą. Toje vietoje, kur praeina 30 tūkstančių pėsčiųjų per dieną, buvo imtasi atsargumo priemonių tiek žmonių, tiek istorinės vietovės saugumui užtikrinti. IMM generalinio sekretoriaus pavaduotojas Mahiras Polatas pareiškė, kad konsolė sukurta dėl pėsčiųjų judėjimo, ir atkreipė dėmesį į pripildymo projekto padarytą žalą. Polatas sakė: „Üsküdar pakrantė ir pakrantė iš esmės sunaikinta. Nėra istorinės faktūros pėdsakų. Visi šie darbai sukėlė didžiulį sunaikinimą mūsų miesto kultūrai, Osmanų Stambului ir Üsküdarui “.


Stambulo metropolijos savivaldybė (IMM) pradėjo darbą vieno gražiausių Osmanų architektūros pavyzdžių Şemsi Paşa mečetės srityje, užpildytą 2015 m. Pritarus mečetės Apsaugos valdybai, betoninėje priekinėje dalyje buvo pradėta taikyti plieninė konsolių sistema. IMM generalinio sekretoriaus pavaduotojas Mahiras Polatas sakė, kad taškas, kurį per dieną naudoja 3 tūkstančių pėsčiųjų, kelia pavojų žmonių saugumui, nes jo plotis nukrinta iki 30 metrų. Pareiškęs, kad nori pašalinti kritimo į jūrą ar panašaus pavojaus gyvybės saugumui, Polatas pareiškė, kad jiems rūpi piliečių ir istorinės vietovės saugumas.

„Sunaikinta ÜSKÜDARO PAKRANTĖ“

Primindamas, kad 2015 m. IMM administracija užpildė 12 tūkstančių kvadratinių metrų plotą, Polatas teigė, kad šiam procesui į jūrą buvo sukrauta 960 polių. Pažymėdamas, kad tyrime buvo atliktos nepaprasto masto procedūros, Polatas paaiškino, kas buvo padaryta projekte:

„Pagaminta 20 tūkstančių kubinių metrų betono, užpildyta jūra. Tai reiškia pakankamai medžiagos 30 aukštų aikštei pastatyti. Be to, užpildymo srityje sunaudota 2 su puse milijono kilogramų geležies. Ši geležis buvo suleista į unikalią Bosforo tekstūrą kartu su betonu toje vietoje, kur jūros gyviai yra tokie tankūs. Mes galėtume panaudoti 2 su puse milijono kilogramų geležies, kad sustiprintume dešimtis šimtų pastatų nuo žemės drebėjimų Üsküdare. Per šiuos tyrimus jūroje buvo palaidota 130 milijonų lirų iš Stambulo kišenių. Visi sitie; Jis buvo pastatytas projektui, kuris užpildytų ir sunaikintų pakrantę, svarbiausią Osmanų istorijos faktūrą. Nors jo įgyvendinimo metu niekas nebuvo įsitikinęs, kažkodėl šio projekto pabaigoje Üsküdaro pakrantė ir pakrantė buvo iš esmės sunaikinta. Nėra istorinės faktūros pėdsakų. Visi šie darbai sukėlė didžiulį sunaikinimą mūsų miesto kultūrai, Osmanų Stambului ir Üsküdarui “.

"ŽMOGAUS APSAUGOS GALIMYBĖS PROBLEMOS"

Polatas teigė, kad projektas, nutraukęs Üsküdar Şemsi Paşa mečetės ryšį su jūra, paplūdimyje sukūrė pėsčiųjų zoną ir teigė: „Bendras krantinės plotis buvo 20 metrų priešais mečetę. Aprašyta pėsčiųjų cirkuliacijos zona, kur kasdien atvyks ir pravažiuos 30 tūkstančių žmonių. Ši teritorija dėl įtrūkusių grindų prieš mečetę kėlė riziką srityje, kuri nukrito iki 3 metrų. Istorinis pastatas ir istorinė struktūra buvo rizikuojami. - Problemų kilo dėl žmonių saugumo.

"JŪROS BANGOS GALI PATEKTI Į STIKLO SIENĄ"

„Polat“ teigė, kad jie pradėjo dirbti 2019 m., Kai projektas buvo baigiamasis, ir sakė: „Mes norėjome, kad kuo greičiau būtų pašalintas vaizdas į statybų vietą Üsküdar aikštėje. Dėl susirūpinimo gyvenimo saugumu, kai žmonės naudojasi šia vieta, mes nuėjome prie konsolės programos, o ne į projektą, kurį buvo numatyta sukrauti ir patvirtinti arba išlieti betoną vėliau. Mes padarėme priedą, kuris jį nešioja, tik 2,5 metro, nuimamą, mes pašalinsime, kai vėl svarstysime kvadrato išdėstymą. Jūros bangos vis dar gali atsitrenkti į mečetės sieną, kaip buvo anksčiau. „Tai yra platforma, neturinti polių sistemos, visiškai save palaikanti ir bus išmontuota po čia surengtų susitarimų“.

BE PILDAI

Paaiškino, kad Üsküdar pakrantės užpildymui ir betono išvaizdai reikalingas projektas, suderinamas su Şemsi Paşa mečetė ir kuris atneš sprendimą pereinamajam taškui, sakė Polatas. jį reikia pašalinti ir atkurti “.

„PALĖKIMO PARAIŠKOS bus pašalintos“

Polatas nurodė, kad istorinės mečetės vietoje yra ne tik užpildymas, bet ir pareiškimą papildė šiais teiginiais:

„Čia atliekamas darbas turi būti sugrįžimas prie istorinės tapatybės. Taip pat pašalinsime aplink mečetę esančias kavines, kurios tapo mečetės ženklu su savo iškabomis, kurios tapo nelegaliais statiniais, naudojant vandenį, su vaizdu. Piliečiai pamatys, kad visa neteisėta praktika netrukus bus pašalinta “.


sohbet

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar

Susiję straipsniai ir skelbimai