Davide Gabburo laimėjo Grand Prix Alanijos plento dviračių lenktynes

Davidas gabburo laimėjo Grand Prix Alanijos plento dviračių lenktynes

Davide Gabburo iš Bardiani CSF Faizone komandos laimėjo „Grand Prix Alanijos plento dviračių lenktynes“, kurios šiandien prasidėjo Alanijoje. Antras finišavo Filippo Colombo iš Šveicarijos nacionalinės komandos, o trečias – Alessandro Torelli iš Bardiani CSF Faizone komandos.

KOVOTI 148 KILOMETRAI

Varžybose, kurios prasidėjo 12.00:18 Krioklio aikštėje ant prieplaukos, dalyvavo 176 sportininkai iš 148 šalių. Turkijos dviračių sporto federacijos prezidentas Erolis Küçükbakırcas, Alanijos rajono gubernatorius Fatihas Ürkmez'inas su jaunimo ir sporto direktoriumi Emre Kıldırgıcı startavus dalyvaujantiems sportininkams kovojo XNUMX kilometrus.

APDOVANOJI SPORTELIAI

Davide Gabburo iš Bardiani CSF Faizone komandos laimėjo „Grand Prix Alanijos plento dviračių lenktynes“. Antras finišavo Filippo Colombo iš Šveicarijos nacionalinės komandos, o trečias – Alessandro Torelli iš Bardiani CSF Faizone komandos. Jauniausio sportininko apdovanojimą laimėjo Halilas İbrahimas Doğanas iš Spor Toto Cycling Team. Nugalėtojams apdovanojimus įteikė Turkijos dviračių sporto federacijos prezidentas Erol Küçükbakırcı, viceprezidentas İrfanas Çelik ir jaunimo bei rajono sporto vadovas Emre Kıldırgıcı.