Vyko „Velo Alanya“ MTB taurės varžybos

Miško ministerijos tyrimų stotyje priešais Incekumo miško stovyklą vyko „Velo Alanya“ MTB taurės varžybos, kuriose dalyvavo 84 sportininkai.

„İncekum Velo Alanya MTB“ taurės varžybose sportininkai dviračiu nuvažiavo 4,7 km. Jaunų vyrų trečioje vietoje liko Morrisas Gruitersas iš „Bar End Giant Van Henest MTB“ komandos, Theo Demorcinas iš „Super Bikers Ecole VTT“ komandos ir Nicholesas Richardas iš „Kaiser MSV-Essen“ komandos. Ukrainos Nat. Sukholova Maria iš Bh Wallonie MTB komandos Julia Gregoine antroji ir ukrainietė Nat. Natalija Safroniuk iš komandos liko trečia.

Githa Michiels iš Belgijos dviračių rinktinės iškovojo pirmąją vietą moterų elito eteryje, Expres CZ. Antra liko Tereza Tuoruzkova iš „Tufo“ komandos, trečia - Emeline Detilleux iš „BH-Wallonie MTB“ komandos. „Elite Men“ grupėje pirmas liko Reto Indergandas iš „Giant Factory Off Road“ komandos, antras - tos pačios komandos narys Antonie Philippas, trečias - „Absolute Absolon-BMC“ komandos atstovas Azzoro Mattisas.

Rajono jaunimo sporto direktorius Emre Kıldırgıcı ir pareigūnai apdovanojimus įteikė sportininkams, kurie buvo įvertinti. „Theodora Velo Alanya MTB“ taurės varžybose, kurios prasidės 14 val. Priešais „Okurcalar Justiniano Deluxe Resurt“ viešbutį, vasario 10.00 d., Sekmadienį, sportininkai nuvažiuos 4,3 km.