„Toyota GAZOO Racing“ ir toliau vadovauja čempionatui

„toyota gazoo racing“ ir toliau pirmauja čempionate

„TOYOTA GAZOO Racing“ varžėsi antrosiose FIA ​​pasaulio ralio čempionato lenktynėse Suomijos „Arkties ralyje“, kuris susideda iš sniego ir ledo padengtų etapų.

Jaunasis komandos pilotas „Flying Finn Kalle Rovanperä“ lenktynes ​​baigė antroje vietoje ir tapo jauniausiu WRC vairuotojų čempionato lyderiu. Rovanperä pademonstravo sėkmingą pasirodymą savo namų lenktynėse ir taip pat pelnė papildomų taškų pasiekęs greičiausią laiką Power Stage ralio pabaigoje su Yaris WRC.

20-metis Rovanperä ir jo šturmanė Jonne Halttunen nuo ralio pradžios iki pabaigos buvo tarp tempo nustatančiųjų ir finišavo antri, o lyderį lenkė tik 17.5 sekundės. Taigi Rovanperä pasiekė geriausią savo WRC karjeros rezultatą. Elfynas Evansas iš „TOYOTA GAZOO Racing“ ralio komandos finišavo penktas, o komandos draugas Sébastienas Ogier po problemų klasifikacijoje užėmė 20 vietą. „Power Stage“ jis sugebėjo surinkti 1 tašką, nepaisant nepalankios padėties kelyje.

Su šiais rezultatais Kalle Rovanperä užėmė lyderio poziciją pilotų čempionate, o „Toyota“ išlaikė lyderio poziciją „Brands“ čempionate. „TGR WRC Challenge“ programos pilotas Takamoto Katsuta vėl pasiekė geriausią savo karjeros rezultatą, kaip Monte Karle, paskutiniame etape užimdamas šeštąją vietą. Suomijos Arkties ralį vertinantis komandos kapitonas Jari-Matti Latvala pabrėžė aukštą „Rovanperä“ pasirodymą ir sakė: „Mes vis dar vadovaujame abiem čempionatams. Turėjome būti patenkinti šia situacija, bet, žinoma, norėjome daugiau. Siekėme čia laimėti, nes komanda surengė namų ralį “. jis kalbėjo.

Naujasis WRC lyderis Kalle Rovanperä pareiškė, kad jam labai malonu užimti antrąją vietą ir sakė: „Tai buvo nepaprastai sunkus savaitgalis. Mes iš tikrųjų labai stengėmės ir ne visada buvome optimaliu tempu, tačiau nuolat dalyvavome kovoje. Išleidome viską, ką turėjome „Power Stage“, ir čia gavome tikrai gerų taškų. Tikrai malonu pirmą kartą vadovauti čempionatui ir būti šioje pozicijoje. Kitos varžybos man bus kitokios, dabar turime išlaikyti tempą ir būti stabilūs “, - sakė jis.

2021 m. WRC sezone trečiasis etapas bus Kroatijos ralis - dar viena visiškai nauja kalendoriaus lenktynė. Balandžio 22-25 dienomis ralis vyks asfalto ruožuose aplink sostinę Zagrebą.