„SGK Bridge Junction“ pasiekė 60 procentų lygį

SSI tilto sankryža pasiekė procentinį lygį
SSI tilto sankryža pasiekė procentinį lygį

Baigta 60 procentų SGK tilto keitimo projekto, kuris labai prisidės prie miesto eismo. Meras Yüce sakė: „Mes baigėme didelę savo projekto dalį, kuri bus didelis žingsnis miesto eismo tinklui. Tikimės, kad mūsų regionas greitai pasieks modernią sankryžą, o susisiekimo tinklas į 3 rajonus bus palengvintas “, - sakė jis. Atliekant atliktus darbus, tilto atramos ir atraminės sienos buvo baigtos ir pradėtas kloti procesas.

Sakaryos metropoliteno savivaldybė nenutrūkstamai tęsia savo projektus, siekdama palengvinti miesto susisiekimo tinklus. Visų pirma, žengtas svarbus žingsnis statant SGK tilto keitimo projektą Adapazarı, kuris labai palengvins Adapazarı, Serdivan ir Erenler transporto maršrutus. Baigta 60 procentų tilto statybos proceso. Remiantis iš Mokslo reikalų departamento gauta informacija, pagaliau baigti statyti visi tilto molai ir sujungimo keliai Hızırtepe. Teikdamas pareiškimą apie naujausią projekto situaciją, prezidentas Ekremas Yüce'as sakė, kad keliai buvo koreguoti lygiu ir netrukus prasidės sankryžos dangos procesas.

„Tilto kojos baigtos, prasideda paklojimo procesas“

Pirmininkas Yüce, teigdamas, kad tilto prieplaukos baigtos statyti ir paklojimo procesas prasidėjo, sakė: „Mes pasiekėme rimtų darbų, kuriuos pradėjome įgyvendindami projektą, vertą mūsų„ Sakarya “. Mes baigėme 60 procentų savo SGK Köprülü mainų projekto, kuris visiškai pašalins regiono transporto problemą. Mes sumontavome 24 metrų ilgio atramines sienas, skirtas mūsų mainams, kurių plotis yra 33 metrai ir ilgis - 700 metrai. Mes baigėme grindinio ir lietaus vandens linijas. Savo naujausiais darbais mes visiškai pastatėme savo tiltų prieplaukas. Pabaigę sujungimo kelius Hızırtepe, pradėjome tilto denį. Tikimės, kad per trumpą laiką baigsime tiesimo kelius toje pusėje “. sakė.

„Adapazarı, Serdivan ir Erenler srautas bus palengvintas“

Išreikšdamas, kad projekto dėka Adapazarı, Erenler ir Serdivan eismas bus palengvintas, meras Yüce sakė: „Ši našta jau daugelį metų tenka mūsų miesto pečiams. Mes užtikrinsime, kad „Erenler“, „Serdivan“ ir „Adapazarı“ srautas tekėtų greičiau, atlikdami šį darbą regione, kuriame eismas yra intensyvus kiekvieną dieną. Prie savo darbo atvyksime anksčiau ir tarnausime savo tautai ir valstybei. Sutrumpinsime laukimo laiką eisme, taupysime degalus ir apsaugosime savo nacionalinius turtus. Pasveikinsime svečius, atvykstančius į mūsų miestą su moderniu įėjimu į miestą. Tikiu, kad tai bus ir gražu, ir daugelį metų besitęsianti problema bus greitai išspręsta. „SGK Junction“ reiškia voratinklį. Tai yra pagrindinis šio tinklo taškas. Tikimės, kad ši sankryža bus pavyzdys būsimoms sankryžoms. Pamatę šią sankryžą pajusime, kad mūsų mieste yra naujos modernios sankryžos. Tikiuosi, kad nauja moderni sankryža suteiks gerumo mūsų miestui ir tautai “. jis pasakė.

Pabaigus tilto mazgo, kraštovaizdžio ir socialinių teritorijų statybą, jis bus pradėtas naudoti piliečiams.

Armin

sohbet

    Būkite pirmas, kuris komentuoja

    Yorumlar