Aydın Denizli greitkelio maršrutas pakeistas trečią kartą

aydın Denizli greitkelio trasa pakeista jau trečią kartą
aydın Denizli greitkelio trasa pakeista jau trečią kartą

Aydın-Denizli magistralė praeis per žemės ūkyje turtingą regioną Aydın lygumoje, kai trečią kartą bus pakeisti jos planai. CHP narys Hüseyin Yıldız, įtraukęs šį klausimą į asamblėjos darbotvarkę, sakė: „Mūsų kaime bus prarasta 2500 dirvų, figų ir įvairių ąžuolų, 150 dekarų žemės, 5 namai ir 5 tvartai. Iš viso nuo šio pokyčio nukentės 47 kaimai. Jei šis maršrutas nesikeis, bus gamtos žudynės “, - sakė jis.

Pagal naujienas Birgün; „Aydın-Denizli magistralės, kurios pamatai buvo pakloti 16 m. Lapkričio 2020 d., Maršruto planai buvo pakeisti trečią kartą. Pirma, buvo numatyta nutiesti kelią į Eyüpbükü, esantį rytuose nuo Buharkento, ir, antra, prie įvažiavimo į Feslek Mahallesi organizuotą pramoninę zoną (OSB).

CHP Aydın pavaduotojas Hüseyin Yıldız įtraukė šį klausimą į Asamblėjos darbotvarkę ir pateikė parlamentinį klausimą susisiekimo ir infrastruktūros ministrui Adilui Karaismailoğlu. Teigdamas, kad maršrutas buvo nustatytas vien tik dėl pelno, Yıldızas sakė: „Sunaikinant Kuyucak ir Buharkent žemės ūkio plotus, buvo imtasi veiksmų prieš žmonių sutikimą. Tegul kelias eina per kaimą, kalno apačioje, laikydamasis pirmojo plano, ir šie namai neturėtų būti griaunami. Greitkelis, įvažiuosiantis į kaimą, taip pat neigiamai paveiks žmonių sveikatą. Nesunaikink namelių, kuriuose pilna prisiminimų, figų ir alyvmedžių, kuriems yra 50 metų. Nereikia pamiršti, kad nacionalinės ekonomikos pagrindas yra žemės ūkis. Mūsų kaime bus prarasta 2500 žemių, figų ir įvairių ąžuolų, 150 dekų žemės, 5 namai ir 5 tvartai. Iš viso nuo šio pokyčio nukentės 47 kaimai. Jei šis maršrutas nesikeis, bus gamtos žudynės “, - sakė jis.

Yıldız klausimai Karaismailoğlu yra šie:

  • Kodėl Aydın-Denizli greitkelio projektas du kartus buvo pakeistas Kuyucak ir tris kartus Buharkent? Ar šis pakeitimas susijęs su tuo, kad kai kurios žemės ūkio paskirties žemės, esančios 2-ojo kelio trasoje, priklauso AKP vyriausybei artimiems pavadinimams?
  • Kodėl ignoruojamos piliečių, kurie neteks namų ir derlingos žemės ūkio paskirties žemės dėl Aydın-Denizli greitkelio projekto, problemos? Kodėl šis kelių kelias nėra padarytas nenukentėjus piliečiams?
  • Ar ne pigiau, jei Aydın-Denizli greitkelio projektas būtų pastatytas naudojant „build-operate-transfer“ (BOT) modelį, užuot jį nustačius valstybinėmis magistralėmis? Kodėl greitkelio garantija atsispindi visose Turkijos kišenėse? Ar mūsų piliečiai, kurie važiuos greitkeliu, galės sumokėti šiuos didelius mokesčius?
  • Nurodę, kad pakaks įvažiavimo į Sarayköy, esantį 14 km nuo Buharkent, ir Kuyucak, kuris yra 13 km, vietiniai gyventojai reikalauja, kad būtų panaikintas įvažiavimas į greitkelį, kurį planuojama statyti Buharkente. Be to, galima užkirsti kelią derlingų žemės ūkio paskirties žemių, kurios bus imamos maždaug 200 m į šiaurę nuo greitkelio, sunaikinimo. Dėl kokios priežasties tas kelias eina per Kuyucak Çamdibi kaimą?
  • Ar tiesa, kad šis pakeitimas, sunaikinsiantis žemės ūkio naudmenas, buvo atliktas siekiant sumažinti rangovo įmonės išlaidas arba padidinti kai kurių privačių žemių kainą?
  • Mes kalbame apie 14 tūkstančių dekų derlingos žemės, kuriose pilna figų, alyvuogių ir migdolų medžių, kaip kompensuosite nuostolius, kuriuos tai padarys šalies ekonomikoje? Įmonės pareigūnai gąsdina piliečius sakydami, kad jei nepasirašysite, valstybė jums nemokės 1 TL.Taip pat 3 TL nebuvo mokama 1 mėnesius tose srityse, kur buvo parašai ir iškirpti parašai, kaip galite tai paaiškinti?
  • Ar neteks valstiečiui migruoti į miestą, kai jis neteks žemės, namo ir tvarto? Kokį darbą planuojate pritaikyti mieste negyvenančių šeimų pritaikymui miesto gyvenime? Ar ne pastangos perkelti miesto gyventojus į kaimus, kurie paskutiniu laikotarpiu buvo skirti valstybei? Kaip šiuo atveju kontroliuosite gyventojų skaičiaus augimą, kuris vyks miestuose? Kur dirbs nedirbantis valstietis, nes jis yra nekvalifikuotas darbininkas? Kaip jis išlaikys savo šeimą?
Armin

sohbet

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar