Klasikinių automobilių čempionatas vyko Bodrume

klasikinių automobilių čempionatas vyko rūsyje

Birželio 2021-19 dienomis Bodrume vyko „ICRYPEX“ pavasario ralis ir „ICRYPEX West Anatolian Rally“, kurie yra įtraukti į „Classic Car Club“ organizuojamą 20 m. Turkijos klasikinių automobilių čempionatą.

Lenktynėse, kuriose dalyvavo 1958 automobiliai, iš kurių seniausias yra 190 m. „Mercedes 1991SL“ modelis, o naujausias - 5 m. „Mazda MX87“, dalyviai maloniai praleido savaitgalį Bodrumo pusiasalio maršrutu, kuris žavi istorine ir gamtos grožiai Bodrumo pusiasalyje, kur susitinka mėlyna ir žalia.

Komandos, kurios pirmą kartą susibūrė po vienerių metų pertraukos dėl pandemijos, bandė įveikti trasą, kurią sudarė „pastovaus greičio bandymai“, remiantis principu, kad reikia įveikti atstumus tarp kontrolinių punktų, nustatytų keliai abejose lenktynėse tam tikru greičiu atveriami eismui, be klaidų.

19 m. „ICRYPEX“ pavasario ralyje, kuris prasidėjo birželio 2021 d., Šeštadienį, iš Hapimag Sea Garden Resort Bodrumo, komandos pasiekė Gökovos įlanką sekdamos Kızılağaç, Mumcular, Basleğen, Pınarköy trasą. Po pertraukos Ören Marina jie praleido per Türkevleri, Çökertme, Kızılağaç ir pasiekė Yalı Mahallesi. Jie baigė varžybas. Pirmąsias sezono varžybas laimėjo Hasan Tunç - Kaan teamakar komanda, antrąją vietą užėmė Harun Ümit Yaşar - Dilek Yaşar, o trečiąją vietą užėmė Selim Bacıoğlu - Handan Bacıoğlu komanda.

Antrosios lenktynės, „ICRYPEX West Anatolian Rally“, prasidėjo birželio 20 d., Sekmadienio rytą, vėl Yalı rajone, pradedant nuo „Hapi Mag See Garden“ viešbučio, ir baigėsi Akyarlar, sekant Çamlık, Bodrum, Bitez, Ortakent, Gürece trasa. , Dereköy, Kadıkalesi, Turgutreis. Antrąsias sezono varžybas laimėjo Hasan Tunç - Kaan Şakar komanda, antrąją vietą užėmė Mehmetas Hüzmenas - Gökhanas Onuras, o trečiąją - Şenol Evren - Gezin Evren komanda.

Organizuota kaip 2021 m. „Demir Berberoğlu“ sezono dalis, globojama Turkijos automobilių sporto federacijos, organizacija baigėsi apdovanojimo ceremonija, vykusia sekmadienio vakarą viešbutyje „Radisson Collection“. TOSFED prezidento Eren Üçlertoprağı pareiškime, atidaręs sezoną Bodrume balandį, jis išreiškė pasitenkinimą, kad Bodrumas surengė klasikinių automobilių klubo organizuotą mitingą ir Bodrumo paramą automobilių sportui.

Komandos, kurios pasidalino pirmomis trimis bendrojo klasifikavimo vietomis, laimėjo specialias širdis su širdies figūromis, įkvėptomis sveikatos priežiūros specialistų, kurias sukūrė Günay Inanas. Be trofėjų, savininkus rado specialūs „Radisson Collection“, „Happimag Sea Garden Resort“ ir „ICRYPEX“ apdovanojimai. Apdovanojimų ceremonijoje tėvelių ir jų vaikų komandos turėjo galimybę švęsti Tėvo dieną.

Apdovanojimų ceremoniją vedęs „Radisson Collection“ ir „Ant Yapı“ valdybos pirmininkas Mehmetas Okay varžybose dalyvavo su savo klasikiniu automobiliu.