MUSIAD Bursa filialas aplankė GUHEM

musiad bursa filialas aplankė guhemi
musiad bursa filialas aplankė guhemi

„MUSIAD Bursa“ skyriaus pirmininkas Nihatas Alpay pareiškė, kad „Gökmen“ kosminės erdvės mokymo centras (GUHEM) yra unikalus projektas, ir sakė: „GUHEM bus pagrindas Turkijos tyrimams kosmoso ir aviacijos srityje. sakė.

Nepriklausomų pramonininkų ir verslininkų asociacijos (MUSIAD) Bursos skyriaus pirmininkas Nihatas Alpay ir direktorių valdybos nariai, vadovaujami Bursos prekybos ir pramonės rūmų, remiami Pramonės ir technologijos ministerijos, pirmųjų Turkijos kosminių temų mokymų. lankėsi centras GUHEM, kuris buvo įgyvendintas bendradarbiaujant su Bursa Metropolitan savivaldybe ir TUBITAK. Delegacija, ištyrusi centrą kartu su BTSO valdybos nariu Alparslan Şenocak ir GUHEM generaliniu direktoriumi Halitu Mirahmetoğlu, gavo informacijos apie veiklą ir išbandė mechanizmus.

„BUVO BURSA SIMBOLIS“

BTSO valdybos narys Alparslanas Şenocakas teigė, kad GUHEM yra pirmasis Turkijos kosmoso ir aviacijos temų mokymo centras. Şenocakas pareiškė, kad GUHEM, kuris buvo pastatytas 2013 m. Atsižvelgiant į BTSO viziją, uždaras plotas yra 13 tūkstančių kvadratinių metrų, ir sakė: „Centre yra daugiau nei 160 interaktyvių mechanizmų mokymo tikslams, susijusiems su kosmosu ir aviacija, aviacijos mokymusi. kosmoso inovacijų centrai ir įvairios programos. GUHEM padidins sąmoningumą ir įkvėps jaunąją kartą kosmoso ir aviacijos srityje “. sakė. Išreikšdamas, kad centras tapo vienu iš ypatingos architektūros Bursos simbolių, Şenocakas padėkojo MUSIAD vadovybei už jų apsilankymą.

„GUHEMAS, UNIKALUS DARBAS“

Po vizito padaręs pareiškimą, MUSIAD Bursa skyriaus pirmininkas Nihatas Alpay pareiškė, kad jie susidomėję ir entuziastingai seka GUHEM nuo jo pastatymo, ir pasakė: „Būdami MUSIAD Bursa skyriaus direktorių valdyba, mes lankėmės GUHEM ir buvome laimingi tai pamatę gražus darbas atneštas į mūsų miestą. GUHEM, vienas iš svarbių „Bursa“ prekybos ir pramonės rūmų projektų, buvo unikalus darbas, kuris mūsų vaikams ir jaunimui suteiks akiratį, susijusį su kosmosu ir aviacija. Nors skirtinguose Turkijos miestuose yra mokslo centrų, nėra kito GUHEM pavyzdžio kosmoso ir aviacijos srityje. Tai bus kertinis akmuo mūsų šalies kosmoso ir aviacijos tyrimuose ir suteiks svarbią pridėtinę vertę. Norėčiau padėkoti mūsų BTSO prezidentui İbrahimui Burkay ir jo komandai, kad šis gražus kūrinys atnešė į mūsų miestą “. sakė.

Armin

sohbet

    Būkite pirmas, kuris komentuoja

    Yorumlar