Nacionalinis lankininkas Mete Gazoz laimėjo aukso medalį 2020 m. Tokijo olimpinėse žaidynėse

Nacionalinis lankininkas Mete Gazoz Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo aukso medalį

2020 m. Tokijo olimpinėse žaidynėse klasikinio lanko individualioje šakoje rungtyniaujanti Mete Gazoz finale susitiko su italu Mauro Nespoli. Aukso medalį iškovojo mūsų 22 metų šalies sportininkas, įveikęs varžovą 6-4.

Pirmąjį setą pralaimėjęs Mete nepažeidė savo moralės. Antrasis setas praėjo tolygiai. 3-ame sete, kai Italijos sportininkas paskutiniame šūvyje pataikė 9, mūsų sportininkas išvedė balansą 27-26 su 3-3.

Finalo 4-ajame sete lygybė buvo pasiekta su 29-29 taškais, kurie liudijo didelį jaudulį dėl aukso medalio. Paskutiniame sete jis atnešė aukso medalį į Turkiją su 8 Italijos sportininko metimais ir 10 Mete'o smūgių.

Laimėjęs aukso medalį, Mete Gazoz sakė: „Esu labai laimingas! Žadėjau nusipirkti aukso Tokijuje, pažadą ištesėjau. Super. Labai ačiū visiems.“

• 1. RINKINYS: 29-26
  • 2. RINKINYS: 28-28
  • 3. RINKINYS: 27-26
  • 4. RINKINYS: 29-29
  • 5. RINKINYS: 29-28

Turkijos sporto istorijoje sėkmę pasiekęs Mete Gazozas ketvirtfinalyje nugalėjo amerikietį Brady Ellisoną, o pusfinalyje 7-3 setais įveikė japoną Takaharu Furukawa.