Paskelbtos „Formulės aitvaro“ ir „IQFoil“ nacionalinės komandos

paskelbtos aitvarų aitvarų ir „iqfoil“ rinktinės

Jaudulys baigėsi „Formula Kite“ ir „IQFoil“ klasėse „TYF 2021“ nacionalinių komandų atrankos varžybose, kurios yra įtrauktos į Turkijos buriavimo federacijos 2021 metų veiklos programą. Jūrininkų klubas „Urla“ ir „Urla“ İçmeler Pasibaigus burlenčių sporto klubo surengtoms lenktynėms paaiškėjo sportininkai, turintys teisę patekti į rinktinę.

„Formulės aitvarų vyrų“ kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Ejderis Ginyolis iš „Ankaros“ buriavimo klubo, antroje vietoje liko Armağanas Ersolakas iš asmeninių varžybų, trečioje - „Derin Cem Baba“ iš AKUT paieškos ir gelbėjimo sporto klubo. „Formulės aitvarų moterų“ kategorijoje pirmąją vietą užėmė Derinas Atakanas iš „Urla Deniz“ klubo, antrąją - „Peri Mina Mete“ iš „Urla“ riedlenčių ir aitvarų banglenčių sporto klubo, trečiąją - „Deep Sea Sorguç“ iš AKUT paieškos ir gelbėjimo sporto klubo. „Formulės aitvarų U19“ kategorijoje pirmąją vietą iškovojo „Derin Cem Baba“ iš gelbėjimo sporto klubo „AKUT Arma“, antrąją - Derinas Atakanas iš „Urla Deniz“ klubo, trečiąją vietą užėmė „Sarp Bulut“ iš „Oli“ sporto klubo. „Formulės aitvaro“ U16 kategorijoje pirmas buvo Derinas Atakanas iš „Urla“ jūrų klubo, antras - Poyrazas Aksakalis iš AKUT paieškos ir gelbėjimo sporto klubo, trečias - to paties klubo Derinas Denizas Sorguças.

Pirmąją vietą užėmė „IQFoil“ vyrų ir U21 vyrų kategorijose individualiai rungtyniavęs Kuzey Öztaşas, antrąją - Berke Özay iš Çağla Kubat burlenčių buriavimo klubo, o trečiąją - Batuhan Arslan iš Göztepe sporto klubo buriavimo skyriaus. „IQFoil“ moterų kategorijoje pirmas pasirodė Ayşe Zeynep iš İçdaş sporto klubo, antras - Merve Vatan, o trečias - Fulya Ünlü iš Göztepe sporto klubo buriavimo skyriaus. „IQFoil U21“ moterų kategorijoje pirmąją vietą užėmė Ayşe Zeynep Türkoğlu iš İçdaş sporto klubo, antrąją - Merve Vatan, trečiąją - buriavimo klubas Çağla Kubat Windsurf ir Elif Ercan.