Didžioji moterų vandensvydžio turkiška taurė Izmire

Kemeraltı virtuvės selluka sertifikatas

Izmiro metropolitas „Belediyespor“ jos surengtos Didžiosios moterų vandensvydžio Turkijos taurės finale 24-2 nugalėjo METU. Taigi jis čempioną pasiekė be pralaimėjimų.

„Celal Atik“ sporto komplekso baseine vykusioje trijų dienų moterų didžiųjų moterų vandensvydžio turkų taurės serijos paskutinėse rungtynėse rezultatu 24 laimėjo Izmiro metropolitas „Belediyespor“, kuris susitiko su Artimųjų Rytų technikos universitetu (METU). -2 ir tapo čempionu. Praėjusį sezoną atidarytame vandensvydžio filiale klubas su šia organizacija sugebėjo savo muziejuje įdėti pirmąjį svarbų trofėjų. Nors METU buvo antras, Adana Kurtuluş, 12: 10 įveikusi Yeşilyurt, taurėje užėmė trečiąją vietą.

Trofėjus ir medalius komandoms įteikė Vandensvydžio federacijos direktorių valdybos narė Süreyya Eyüpoğulları, Izmiro metropolijos savivaldybės jaunimo ir sporto skyriaus vedėjas Hakanas Orhunbilge, Izmiro metropolijos savivaldybės jaunimo ir prezidentas Ersanas Odamanas. Sporto klubas ir prof. Dr. Celal Reha Alpar davė.

Kiekvienas tikslas yra medis

Didžiojoje moterų vandensvydžio turkų taurėje buvo įmuštas 261 įvartis. Izmiro metropolijos savivaldybės jaunimo ir sporto klubo prezidentas Ersanas Odamanas paskelbė, kad per Ormanizmiro kampaniją trofėjų atminimui pasodins 2240 sodinukų. 2240 sodinukų parodys įmuštų įvarčių skaičių ir klubo įkūrimo metus.