Istorinis liekanų tiltas atkuria senąją šlovę

istorinis griuvėsių tiltas atgavo buvusią šlovę
istorinis griuvėsių tiltas atgavo buvusią šlovę

Aksaray meras dr. Baigti darbai prie istorinių liekanų tilto, kur Evren Dinçer iniciatyva buvo pradėti restauravimo darbai.

Aksaray savivaldybė, veikianti daugelyje miesto dalių, siekianti atskleisti Aksaray gamtos, istorines ir kultūrines grožybes, atkūrė istorinį Kalanlaro tiltą.

Kad neprarastume istorinio tilto architektūrinių bruožų, kuris yra vienas iš Anatolijos seldžiukų laikotarpio darbų, buvo atliktas išsamus tyrimas ir pradėtas darbas. Buvo nustatyta, kad tiltas, kuris yra vienpusių nuožulnių tiltų grupėje, susideda iš keturių akių su dviem didelėmis ir dviem mažomis smailiomis arkomis. Tiltas, pastatytas iš lygaus pjovimo ir grubiai iškirptos akmens medžiagos, buvo atnaujintas atsižvelgiant į visas to laikotarpio architektūros ypatybes.

Mero Evreno Dinçerio iniciatyva buvo pradėti darbai prie istorinio Kalanlaro tilto, kuris buvo atkurtas pagal pradinę formą.

Vertindamas visame mieste atliktus restauravimo darbus, meras dr. Evren Dinçer pabrėžė, kad jie dirba daugelyje miesto vietų, siekdami apsaugoti istorinį ir kultūrinį miesto paveldą. Jis taip pat paskelbė, kad Kalanlaro tiltas buvo atkurtas pagal jo istorinę tekstūrą. Pranešęs, kad viso miesto kapuose ir dvaruose, taip pat istoriniame Kalanlaro tilte, pradėti restauravimo darbai, meras dr. Evrenas Dinceris savo pareiškime panaudojo šiuos teiginius; „Mūsų miestas turi 10 tūkstančių metų istoriją. Iš šios gilios istorinės praeities yra daug artefaktų, kuriuos gyveno ir pastatė mūsų protėviai. Pradėjome restauravimo darbus, norėdami perduoti šiuos darbus ateities kartoms. Remdamiesi restauravimo darbais, mes atnaujinome Kalanlaro rajono istorinį tiltą pagal jo originalą. Vienas iš seldžiukų sultonų, atvežęs artefaktus į mūsų miestą, II. Kol Kılıçarslano kapavietėje ir dvare tęsiami restauravimo darbai, pradėjome ir Ervos kapinėse esančius Şirin Baba ir Şeyh Hamza kapus. Su darbais, kuriuos atliekame šiose vietose, atrasime visus pėdsakus mūsų miesto istorijoje. “ - sakė jis.

Armin

sohbet

    Būkite pirmas, kuris komentuoja

    Yorumlar