TransAnatolija baigėsi Karsu

transanatolija baigėsi karsta

2 kilometrų ilgio „TransAnatolia Rally Raid“ – pirmosios ir vienintelės Turkijoje bei vienos didžiausių lenktynių pasaulyje – baigėsi apdovanojimų ceremonija Karse.

„TransAnatolia Rally Raid“ lenktynės, kurias palaiko ir organizuoja „Serhat Development Agency“ (SERKA), baigėsi. Karso pilies papėdėje vykusioje apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo Karso gubernatoriaus pavaduotojas Mehmetas Zahidas Doğu, SERKA generalinis sekretorius İbrahim Taşdemir, provincijos jaunimo ir sporto direktorius Nedimas Aslanas bei institucijų ir organizacijų atstovai. Ceremonijoje kalbėjęs SERKA generalinis sekretorius İbrahim Taşdemir padėkojo ralyje dalyvavusiems varžovams ir sakė, kad Karsui svarbu priimti tokias organizacijas. Teigdamas, kad Karsas tapo vienu įdomiausių Turkijos miestų su savo istorinėmis, kultūrinėmis ir turistinėmis vertybėmis, Taşdemiras teigė, kad jiems malonu priimti tokias tarptautines organizacijas kaip TransAnatolia. Gubernatoriaus pavaduotojas Mehmetas Zahidas Doğu taip pat sakė, kad sportas yra svarbus paaukštinimo argumentas. Doğu teigė, kad Karsas yra beveik muziejus po atviru dangumi, jame gyvena daug civilizacijų ir kad renginys labai prisidės prie miesto populiarinimo. Po kalbų jie tęsė apdovanojimų ceremoniją. Paskutinis varžybų etapas prasidėjo šįryt Sarıkamış mieste. Einant per Allahuekber kalnus, paskutinė 128 kilometrų trasa yra Karse, į TransAnatoliją iš Turkijos, Italijos, Nyderlandų ir Anglijos; Dalyvavo 39 transporto priemonių ir 19 lenktynininkai, iš jų 4 motociklai, 5 lengvųjų automobilių, 3 SSV, 70 keturračiai ir 96 sunkvežimiai.

Nors lenktynės motociklų kategorijoje buvo gana įdomios, kiekviena lenktynių diena pasižymėjo vis naujais reitingais. Turkijos motociklų lenktynininkai varžėsi didžiulėje konkurencijoje, ypač su italų pilotais. Automobilių kategorijoje iki paskutinės akimirkos vyko didžiulė konkurencija, o nugalėtojai paaiškėjo tik paskutiniame etape. Motociklo bendrojoje dalyje; Pirmas liko italų pilotas Alberto Bertoldi, lenktyniaujantis su KTM 450 raliu, antras – italų pilotas Cesare'as Zacchetti, lenktyniaujantis su KTM 450 raliu, o trečias – italų pilotas Michelle Cotti, lenktyniaujantis su KTM 500 EXC-F. Quad atkarpoje pirmą vietą užėmė Kadir Dağlı, lenktyniaujanti su CAN-AM BRP, antrąją vietą užėmė Mustafa Dağlı, lenktyniaujanti su CAN-AM BRP, o trečią vietą užėmė Rasimas Akyalı, lenktyniaujantis su CAN-AM. Renegatas. Bendroje automobilių įskaitoje italas Federico Butto ir Filippo Ippolito lenktyniauja su CAN-AM Maverick. Automobilių klasėje pirmi liko Muratas Kamilas Altunas ir Tuvana Sayar iš Becce Motorsports, lenktyniaujantys su Suzuki Grand Vitara, antroje vietoje liko Ahmetas Tınkıras ir Ali Günpay, lenktyniaujantys su Mitsubishi L3, o Yalçın Batuhan Korkut ir Fırat Şahin iš Bantboru Offroad. lenktynėse su Mitsubishi L200, užėmė trečią vietą. SSV klasėje pirmąją vietą užėmė italas Federico Butto ir Filippo Ippolito, lenktyniaudami su CAN-AM Maverick X200, Ertan Nacaroğlu ir Eray Yanpar, lenktyniaujantys su CAN-AM Maverick. Sunkvežimių klasėje pirmi užėmė Ramazanas Yılmazas ir Onuras Sırımoğlu, lenktyniaujantys su Mercedes Unimog, antri – Murat Karahan ir Mehmet Fürkan Saylam, lenktyniaudami su Mercedes Unimog, o Marino Mutti ir Mert Özgün, lenktyniaujantys su Mercedes Unimog. trečias.

Ceremonijoje kalbėjęs TransAnatolia sporto koordinatorius Orhanas Çelenas padėkojo visiems lenktynėse dalyvavusiems varžovams ir pasakė: „11 tūkst. 2 km kelionė, kurią pradėjome iš Eskišehiro šeštadienį, rugsėjo 300 d., šiandien baigėsi Karse. Džiaugiamės būdami šiame senoviniame mieste jau 11 metų. Norėtume padėkoti mūsų gerbiamam gubernatoriui ir SERKA generaliniam sekretoriui už svetingumą, kurį jie mums parodė. Galimybė parodyti savo šalies istorines, gamtos ir kultūrines grožybes vietiniams ir užsienio lenktynininkams yra visiškai kitokia mūsų motyvacija. Šiais metais savo lenktynes ​​bėgome 14 provincijų labai sunkiomis oro ir kelių sąlygomis. Šia prasme galiu pasakyti, kad savo lenktynininkus gerokai nuvarginame. „Iš visos širdies sveikinu visus mūsų lenktynininkus, kurie galėjo pamatyti finišą“, – sakė jis. Çelen padėkojo „Serhat Development Agency“ už paramą ir paskutinio „TransAnatolia“ etapo priėmimą.