Naujoji „Sakarya“ susitikimo vieta „Airbus A300“ lėktuvų kavinė

Naujoji „Sakarya“ susitikimo vieta „Airbus“ lėktuvo chartija
Naujoji „Sakarya“ susitikimo vieta „Airbus“ lėktuvo chartija

Metropoliteno savivaldybės įsigytas pensininkas AIRBUS A300 pradėjo tarnauti kaip „Lėktuvų kavinė“ miesto centre. Prezidentas Ekrem Yüce sakė: „Mūsų lėktuvas, kuris bus nauja Sakarya susitikimo vieta, dabar yra jūsų paslaugoms. Norintys skaitys knygą, tie, kurie nori mėgautis maistu ir arbata. Esu tikras, kad mūsų piliečiai ir jaunimas čia surinks malonių prisiminimų. Mes ir toliau stengsimės atnešti į miestą naujų socialinių erdvių “.

„airbus“ pradėjo teikti orlaivių užsakomąją paslaugą

Įgyvendintas seniai lauktas Sakarya metropolijos savivaldybės projektas „Lėktuvų kavinė“. Lėktuvas „AIRBUS A300“, esantis tiesiai už tradicinio meno specializacijos centro Adapazarı Kent parke, buvo paverstas socialine vieta, kurioje piliečiai gali leisti laiką. Lėktuvo, kuris krovinius ir pervežimus gabeno į įvairias pasaulio šalis nuo 1979 m., Ir pasitraukęs iš „Metropolitan“ projekto, sėdynės buvo paverstos sėdimomis vietomis prabangiuose restoranuose.

Palieskite visas orlaivio vietas

Visos orlaivio dalys, išskyrus tam tikras mechanines dalis, buvo kapitališkai suremontuotos ir vizualiai praturtintos. Lėktuvo viduje taip pat buvo sukurta biblioteka, kurioje buvo svarbūs prisilietimai prie sėdynių ir stalo dalių. Buvo nurodyta, kad orlaivyje, kuriame yra 82 sėdimos vietos, bus teikiamos bibliotekos paslaugos su tokiomis paslaugomis kaip maistas, karšti ir šalti gėrimai, saldūs patiekalai, taip pat bus imituojamas Sakarya aprašymas. Lėktuvas, kurio vidus buvo dekoruotas nuo pradžios iki pabaigos, pradėjo tarnybą su nuostabia ceremonija, surengta šiandien. Organizuojant didmiesčio savivaldybę, atidarymo ceremonija vyko priešais orlaivio objektą.

Didelis susidomėjimas atidarymu

Atidarymo metu, be prezidento Ekremo Yüce'o, AK partijos pavaduotojas Çiğdem Erdoğan Atabek, Turkijos kepėjų federacijos prezidentas Halil İbrahim Balcı, gubernatorius Çetin Oktay Kaldirim, AK partijos provincijos pirmininkas Yunus Tever, provincijos policijos vadovas Fatih Kaya, Sakarya provincijos mufti Hasanas Dalyvavo Başiş, jaunimo ir sporto provincijos direktorius Arifas Özsoy, rajono merai, AK partijos rajonų prezidentai, tarybos nariai, vadovai, nevyriausybinių organizacijų atstovai, Metropolitan ir SASKİ biurokratai, spaudos nariai, piliečiai ir daug svečių.

„Mes pasakysime Sakaryai simuliaciją lėktuvo viduje“

Kalbėdamas atidarymo metu prezidentas Ekrem Yüce pareiškė, kad jie taip pat pradėjo naudoti simuliaciją apie Sakarya lėktuvo viduje ir sakė: „Mes, be kita ko, kuriame infrastruktūrą, antstatą, socialines studijas ir žemės ūkio veiklą, kuriame alternatyvias gyvenamąsias erdves. Mūsų miestas yra netoli oro uostų. Lėktuvą nusileidome savo mieste. Mes taip pat turime modeliavimą mūsų lėktuvo kavinės ir restorano projekte. Mūsų piliečiai galės matyti Sakarya modeliuodami. Tuo pačiu metu per trumpą laiką užbaigsime savo neįgaliųjų brolių liftą. Linkiu sėkmės mūsų projektui „Plane Cafe-Restaurant“, kuriame dalyvaus visi jo svečiai nuo 7 iki 70 metų “. sakė.

„Šioje vietoje bus sukaupti malonūs, geri prisiminimai“

Pirmininkas Yüce pareiškė, kad pradėtas eksploatuoti projektas „Orlaivių nuomos namai“ bus vieta, kur Sakarya gyventojai rinks prisiminimus. „Mūsų lėktuvas, kuris bus naujoji„ Sakarya “susitikimo vieta, yra jūsų tarnyba po karštligiško darbo. Šioje vietoje matai, kas nori skaityti jo knygą, kas nori mėgautis maistu ir arbata, ir kas nori būti su savo artimaisiais ir draugais. sohbet gali. Šioje 82 asmenų vietoje bus patiekiami įvairūs restoranai ir kavinės. Tikiuosi, kad tai bus vienas iš pirmųjų ir per savo kadenciją mes padėsime į šį gražų miestą atnešti daug gražesnių vietų ir socialinių erdvių. Esu tikras, kad mūsų piliečiai ir jaunimas šioje vietoje surinks gražių ir malonių prisiminimų. Sėkmės mūsų Sakaryai “, - sakė jis.

„Mūsų jaunuoliams, turintiems lėktuvų fobiją, bus skirtumų“

Atidaryme kalbėjęs AK partijos pavaduotojas Çiğdem Erdoğan Atabek pareiškė, kad AK partija iškilo į priekį su savo paslaugų ir darbo politika ir pasakė: „Dėkojame mūsų metropolijos merui Ekremui Yüce. Bus skirtumas mūsų broliams ir seserims, kurie niekada nebuvo lėktuve ir kenčia nuo lėktuvų fobijos. Jo vieta yra labai centrinėje vietoje. Skirtumas tarp mūsų AK partijos savivaldybių jaučiamas dėl paslaugų, teikiamų ne tik socialine prasme, bet ir kitose srityse, tokiose kaip infrastruktūra, antstatas, aplinka ir transportas. Važiuojame į skirtingus miestus atlikti agentavimo pareigų. Išsiskiria trūkumai, kuriuos išsprendėme prieš daugelį metų. AK partijos paslaugų ir darbo politikos dėka ji tęsia žygį su mūsų tauta. Šia proga tikiuosi, kad mūsų pradėtas darbas bus naudingas, ir sveikinu prisidėjusius “. vartojo frazes.

„Projektas vertas Sakarya vizijos“

Gubernatorius Çetinas Oktay Kaldirimas pažymėjo, kad projektas atitinka prezidento Yüce ir miesto viziją, ir pasakė: „Tai buvo labai geras darbas. Ekrem Yüce vizijos ir mūsų miesto vertas kūrinys. Ačiū mūsų prezidentui ir jo komandai. Sakarya yra potencialiausias mūsų šalies miestas. Miestas, nusipelnęs viršūnių susitikimų. Iki šiol buvo atlikta ir daroma labai vertingų darbų. Vykdomas puikus darbas. Linkiu, kad projektas, kuris turi gerą vietą ir būtų pirmasis mūsų šalyje, būtų naudingas mūsų Sakaryai. Tikiuosi, kad projektas, kuris patiks tiek socialiniam jaunimui, tiek visiems mūsų piliečiams, bus panaudotas kuo geriau “. sakė.

Geležinkelių pramonės paroda Armin sohbet

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar