Turkijos laipiojimo čempionato sezonas baigėsi Aidine

Lapkričio 2021-6 d., organizuojamos Egėjo automobilių sporto klubo (EOSK), padedant Buharkento savivaldybei, 20-osios ir paskutinės AVIS 21 Turkijos laipiojimo čempionato lenktynės.

Lapkričio 2021-6 d., organizuojamos Egėjo automobilių sporto klubo (EOSK), padedant Buharkento savivaldybei, 20-osios ir paskutinės AVIS 21 Turkijos laipiojimo čempionato lenktynės. Šeštadienį, lapkričio 20 d., Buharkent aikštėje iškilmingu startu prasidėjusi organizacija išvydo transporto priemonių kovą 15 skirtingose ​​kategorijose.

Varžybų pabaigoje, kurios sekmadienį, lapkričio 21 d., vyko per 7,50 išvažiavimus 2 kilometro trasoje, İsmail Tamer İşgüder su „Fiat Palio“ užėmė pirmąją vietą 1 kategorijoje, o sportininkė Evren Girgin – panašiai. automobilį, užėmė antrąją vietą. Per trumpiausią laiką trasą įveikė Burak Title, kuris 2 kategorijoje varžėsi su „Ford Fiesta R2“ „BC Vision Motorsport“ vardu, o Süleyman Yanar su „Fiat Palio Kit Car“ užėmė antrąją vietą, o kita sportininkė su „Fiat Palio“. Sevcanas Sağıroğlu užėmė prizininkų pakylą. Nizamettin Kaynak laimėjo kovą tarp Renault Sport Clios 3 kategorijoje, o Bahadır Sevinç užėmė antrąją vietą. Varžydamasis su Mitsubishi Lancer EVO IX 4 kategorijoje, Ayhanas Germirli sugebėjo pasiekti ir „geriausio laiko“ apdovanojimą, ir pirmąją taurę. Antrąją vietą šioje kategorijoje užėmė Hüseyin Yıldırım, lenktyniavęs su VW Polo TDi.