Bekelės sezono atidarymas vyko Antalijoje

Kovo 2022–25 dienomis Antalijoje vyko pirmasis „Petlas 27“ Turkijos bekelės čempionato etapas. Antalijos visureigių ir automobilių sporto klubų asociacijos, padedant Kepezo savivaldybei, surengtos pirmosios 2022 m. sezono lenktynės baigėsi starto ceremonija priešais Konyaaltı savivaldybę penktadienį, kovo 25 d., po administracinės ir techninės kontrolės. Pirmąją lenktynių dieną šeštadienio rytą Dedeoğlu miško etape varžėsi 28 mašinos ir 56 sportininkai, o antrąją dieną Clause Tohum Dokumapark žiūrovų etape. Visureigių kovą su sunkiomis kliūtimis su entuziazmu stebėjo gausi publika.

Dvi dienas trukusios kovos pabaigoje „EVL Garage“ komandos pilotas Kenanas Özsoy-Harun Deynek komanda iškovojo pirmąją vietą SSV klasėje su „Can-Am Mavercik“, o Kemal Özsoy-Yiğitcan Yüksel su panašia transporto priemone iš „Can-Am Mavercik“ užėmė antrąją vietą. ta pati komanda, o trečią vietą užėmė İsmail Özsoy-Yiğitcan Yüksel iš ANDOFF Offroad Team su Mitsubishi L200. Nugalėjo Ayhan-Arda Arslan. Kol komandos laimėjo EVL Garage už pirmąją vietą, ANDOFF Offroad Team už antrąją vietą, Cengiz Çelik – Mahmut Denizer su Suzuki Vitara 1 klasėje, Zeki Karaçaylı su Okanu Dilberoğlu su Suzuki Vitara 2 klasėje, Mustafa Gül su Mitsubishi Pajero 3 klasė – Serhat Dursun Akdemir ir İsmail Ayhan-Arda Arslan iš 4 klasės buvo komandos, kurios pasidalijo pirmąją vietą.

Po lenktynių nugalėtojų apdovanojimai buvo įteikti apdovanojimų ceremonijoje, vykusioje Kepez Neşet Ertaş NVO centre. Po sėkmingai organizuotų Antalijos bekelės lenktynių žvilgsniai nukrypo į antrąsias lenktynes, kurios vyks gegužės 14-15 dienomis Samsun Vezirköprü mieste.