„Castrol Ford Team Turkey“ su jaunais pilotais greitai startavo Turkijos ralio čempionate

„Castrol Ford“ komanda greitai pradėjo Turkijos ralio čempionatą su jaunais Turkijos vairuotojais

„Castrol Ford Team Turkey“, kuri savo vardą įrašė į istoriją laimėdama Turkijos Europos čempionatą, Bodrumo raliu atidarė 25-ųjų sezoną, kuris šventė 2022-uosius sėkmingus metus.

Organizacijoje, kuri buvo pirmosios Turkijos ralio čempionato lenktynės, komanda su savo jaunais talentais dalyvavo pilnu būriu ir dominavo ant Jaunių įskaitos prizininkų pakylos.

Bodrumo ralis, pirmasis 2022 metų Shell Helix Turkijos ralio čempionato etapas, šiemet balandžio 15-17 dienomis vyko su didžiuliu susidomėjimu. Castrol Ford Team Turkey, pirmoji ir vienintelė Turkijos Europos čempionų ralio komanda, dalyvavo pilnu būriu organizacijoje, kuri yra pirmosios 2022 m. TOSFED Rally Cup lenktynės, kurios bus pavadintos velionio Oğuzo Gürselio, vieno iš ralio veteranų, vardu. automobilių sportas.

Penktadienį, balandžio 15 d., iškilmingu startu iš Bodrumo savivaldybės aikštės prasidėjusiose lenktynėse buvo numatyta įveikti 6 skirtingus greičio ruožus, kurie šiemet bus važiuojami pirmą kartą purvinais Bodrumo pusiasalio miško keliukais. , du kartus per savaitgalį. Tačiau sekmadienio etapai buvo atšaukti dėl gaisro Dereköy mieste prieš prasidedant pirmajam etapui sekmadienio rytą. Bodrumo ralyje, kurio rezultatai buvo sprendžiami pagal šeštadienio lenktynes, jaunieji „Castrol Ford Team Turkey“ pilotai, praėjusiais metais didele dalimi atnaujinę savo pilotų kolektyvą, siekdami palaikyti jaunąsias Turkijos ralio sporto žvaigždes ir tapo dar jaunesnis, dominavo ant prizininkų pakylos „Jaunimo įskaitoje“.

1999 m. gimęs „Castrol Ford Team Turkey“ komandos pilotas Ali Türkkanas ir patyręs antrasis pilotas Burakas Erdeneris, praėjusiais metais mūsų šaliai laimėjęs Europos ralio taurės „Jaunimo“ ir „Dviejų ratų pavaros“ čempionatą, Bodrumo ralyje užėmė trečią vietą. pirmosios lenktynės su Ford Fiesta R5 sėdyne. Jaunasis „Castrol Ford Team Turkey“ pilotas ir „Redbull“ atletas, kiekviename etape didindamas greitį, pademonstravęs, kad pradėjo priprasti prie savo naujos transporto priemonės, davė ženklą, kad būsimose lenktynėse bus čempionato partneris, kaip nugalėtojas. „Jaunųjų vairuotojų klasė“.

Efehan Yazıcı, gimęs 1999 m., užėmė antrąją vietą jaunųjų pilotų įskaitoje pirmosiose lenktynėse „Ford Fiesta Rally4“ sėdynėje su savo antruoju pilotu Güray Akgün, o 1998 m. gimęs Can Sarıhan užėmė trečią vietą „Young Pilots“ įskaitoje. jo antrasis pilotas Sevi Akal su „Fiesta R2T“.

Ümitcanas Özdemiras, kuris pastaraisiais metais su savo Fiesta R2T automobiliu dviračiais varomų ratų klasėje laimėjo čempionatus su Castrol Ford Team Turkey, ir jo šturmanas Batuhanas Memişyazıcı, sėdėjęs Ford Fiesta R2 sėdynėje, už komandos draugų užėmė penktą vietą, suteikdamas komandai vertingų taškų.

„Fiesta Rally Cup“ tęsiasi visu greičiu su savo nauja koncepcija

Kartu su Bodrumo raliu startavusioje „Fiesta Rally Cup“, Turkijos ilgiausiai trunkančioje vieno prekės ženklo ralio taurėje, lyderis tapo Erol Akbaş su savo keturiais ratais varoma Fiesta Rally4 transporto priemone. Nors Akbaş laimėjo RC3 klasę, kurioje Bodrumo ralyje varžėsi Rally3 automobiliai, bendroje įskaitoje jis finišavo tarp 3 geriausių. Kağanas Karamanoğlu, praėjusiais metais laimėjęs Fiesta ralio taurę, šiemet užėmė antrąją vietą su savo dviem ratais varomu „Ford Fiesta R10T“, o savo poziciją pademonstravo būdamas tarp 2 geriausių Bodrumo ralyje su savo dviem ratais varoma „Fiesta R2T“. Efe Ünver su savo Fiesta Rally10 automobiliu užėmė trečią vietą „Fiesta Rally Cup“ varžybose.

Kiti „Fiesta Rally Cup“ lenktynėse dalyvaujantys „Castrol Ford Team Turkey“ pilotai taip pat puikiai pasisekė 2022 m. TOSFED ralio taurėje, kuri vyko kartu su Turkijos ralio čempionatu. Pirmąją vietą TOSFED ralio taurėje iškovojo Hakanas Gürelas su Fiesta R2, o Leventas Sapcılaras su Fiesta R1T19 taurėje tapo antruoju.

Bostancı: „Didžiuojamės būdami jauniausia ralio komanda Turkijoje“

„Castrol Ford Team Turkey“ čempionas pilotas Muratas Bostancı, iš piloto kėdės persėdęs į piloto trenerio kėdę, Bodrumo ralį įvertino taip:

„Sėkmingai įveikėme Bodrumo ralį, kuris vyko kaip pirmasis mums labai svarbus Turkijos ralio etapas. Nepaisant to, kad tai buvo labai sunkios lenktynės, kurias mūsų pilotai pirmą kartą bėgo nenuspėjamomis sąlygomis, mes parodėme, kokie atkaklūs esame savo sėkme, ypač jaunimo kategorijoje. Mums tai buvo vertinga patirtis ir gera pradžia. Didžiuojamės būdami jauniausia ralio komanda Turkijoje, kurios amžiaus vidurkis – 22 metai. Šiais ypatingais metais, kai švenčiame savo 25-metį kaip Castrol Ford Team Turkey, siekiame tapti 2022 m. Turkijos ralio čempionatu, 2022 m. Turkijos vairuotojų čempionatu, 2022 m. Turkijos ralio jaunųjų vairuotojų čempionatu ir 2022 m. Turkijos ralio dviračiais varomaisiais ratais. Čempionas su mūsų jaunaisiais pilotais. Mūsų tikslas – ateinančiais metais su jaunaisiais pilotais iškelti savo šalį į konkurencingesnį Europos ir pasaulio čempionatų lygį.