Didžioji Turkijos kartingo čempionato pirmųjų etapų varžybos

Turkijos kartingo čempionatas Didžiosios varžybos pirmosiose lenktynėse

Motul 2022 Turkijos kartingo čempionatas prasidėjo balandžio 09-10 dienomis TOSFED Körfez kartodrome, kuriame dalyvavo 45 sportininkai, Kocaeli Kartingo Klubo (KO-KART) organizuotu pirmuoju etapu. Pirmosiose 2022 metų sezono kartingo lenktynėse, kurias remia ICRYPEX, kurios buvo didžiulės konkurencijos vieta, per dvi dienas vyko trys lenktynės 4 skirtingose ​​kategorijose.

Mini kategorijoje su 12 sportininkų pirmąją vietą iškovojo Rüzgar Evci, antras – Can Özler, o trečias – Cem Karakömür ant prizininkų pakylos. Mini moterų pirmąją vietą iškovojo Melekas Dorum. Emir Tanju užėmė pirmąją vietą jaunių kategorijoje, kurioje dalyvavo 11 sportininkų, o Hakkı Dorum užėmė trečią vietą, Leyla Sulyak – trečią, o Leyla Sulyak – antrą, Ayşe Çebi – antrą, o Zeynep Büyükpınar – trečią jaunių moterų tarpe. Daugiausia dalyvavusioje vyresniųjų kategorijoje su 17 sportininkų pirmą vietą užėmė Kerimas Sulyak, antras – Gün Taşdelen, trečias – Mertas Ali Sarıçiçek. Meistro kategorijos podiumas pirmas buvo Mehmet Çınar, antras Aytaç Biter ir trečias Ersin Yücesan.

Varžybų pabaigoje lenktynių nugalėtojus apdovanojo TOSFED prezidentas Erenas Üçlertoprağı, TOSFED viceprezidentas Osmanas Geylanas, ICRYPEX generalinis direktorius Gökalp İçer, MOTUL rinkodaros vadovas Özge Bodur Karakaş, MOTUL Turkijos regiono pardavimų vadovas Sercan Turuca, MOTUL produktų grupės vadovas. Ertan Gündoğdu, MOTUL rinkodaros specialistas Cemre. Cakici, jie pristatė.

„Motul 2022“ Turkijos kartingo čempionatas tęsis antromis lenktynėmis, kurias gegužės 07-08 dienomis organizuoja Tuzla Karting Club.