Pasaulio čempionė nacionalinė boksininkė Ayşe Çağrıır Kas ji tokia, kiek jai metų, iš kur ji kilusi?

Pasaulio čempionė nacionalinė boksininkė Ayse Cagirir Kas ji Kiek iš kur jai metų?
Pasaulio čempionė nacionalinė boksininkė, kas yra Ayşe Çağrıır, kiek jai metų, iš kur ji kilusi?

Istorinė mūsų šalies boksininko Ayşe Çağırır sėkmė... Pasaulio moterų bokso čempionate 48 kg svorio varžybose dalyvavusi šalies boksininkė sugebėjo tapti Pasaulio čempione, nugalėjusi savo varžovę kazachą Alua Balkikakuva! Taigi, kas yra Ayşe Çağrıır, kiek jai metų ir iš kur ji kilusi?

Didelės sėkmės sulaukė Ayşe Çağırır aukso amžių išgyvenančiame Turkijos bokse. Ayşe Çağrıır, kuri yra 48 kg svorio pasaulio čempionė, išgarsino savo vardą visam pasauliui. Čia yra mūsų šalies boksininko sėkmės detalės ir informacija apie jo gyvenimo istoriją.

Istorinė Ayşe Çağrıır sėkmė!

Pasaulio moterų bokso čempionato finale, kurį Tarptautinė bokso asociacija (IBA) rengia Turkija, Ayşe Çağrıır nugalėjo Alua Balkibekovaya iš Kazachstano ir tapo pasaulio čempione.

Kas yra Ayşe Çağrıır?

Nacionalinis boksininkas Ayşe Çağrıır gimė 1995 m. Baigė Kūno kultūros ir sporto mokymo katedrą. 27-erių boksininkas yra 1,60 metro ūgio ir 48 kilogramų svorio.

Rumunijos sostinėje Bukarešte vykusiame 2014 metų Europos moterų bokso čempionate ji iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 48 kilogramų.

2022 m. Tarptautinės bokso asociacijos (IBA) organizuotame pasaulio moterų bokso čempionate Başakşehir jaunimo ir sporto komplekse Stambule (Turkija) Ayşe Çağrıır iškovojo aukso medalį, finale 48 kg svorio kategorijoje 3:2 įveikusi kazachę Alua Balkibekovą. Ji pateko į finalą, aštuntfinalyje įveikusi uzbeką Marjoną Savrievą, aštuntfinalyje prancūzę Rimą Bennamą, ketvirtfinalyje 32:16 britę Demie-Jade'ą Resztan, o pusfinalyje 5:0 argentinietę Aldaną Florencia Lopez. .