Buharkente prasidėjo AVIS 2022 Turkijos laipiojimo čempionato 1-osios lenktynės

Buharkente prasidėjo AVIS Turkijos laipiojimo čempionato kojos lenktynės

2022 m. gegužės 4-28 d. Buharkent mieste, Aidine, vyko pirmosios 14 m. sezono laipiojimo lenktynės, kurias remia ICRYPEX, kuriose dalyvavo 15 sportininkai 2022 skirtingose ​​kategorijose. Gegužės 2022 d., šeštadienį, Buharkent aikštėje starto ceremonija prasidėjo AVIS 1 Turkijos laipiojimo čempionato 14-osios lenktynės, kurias organizavo Egėjo automobilių sporto klubas (EOSK), remiant Buharkento savivaldybei.

Sekmadienį, gegužės 15 d., 7,59 km ilgio trasoje vykusių dviejų startų lenktynių pabaigoje Bahadıras Sevinças iškovojo pirmąją vietą 1 kategorijoje su Ford Fiesta R1, o Sevcanas Sağıroğlu su Fiat Palio ir Özgür Şenyüz užėmė antrąją vietą. su Ford Ka užėmė trečią vietą. 2 kategorijoje greičiausias dieną buvo Kaan Kara iš Ülkü Motorsport komandos su Fiat Palio, o Yiğit Sercan Yalçın su Citroen C2 R2 liko antras, o Çiğdem Tümerkan su Citroen Saxo VTS. 3 kategorijoje pirmąją vietą laimėjo Ahmetas Keskinas su savo „Opel Corsa OPC“ „Neo Motorsport“ vardu, o „GP Garage My Team“ vardu su „Renault Clio R3“ lenktyniavęs Murat Soyçopur užėmė antrąją vietą, o Nizametinas Kaynakas su savo „Renault Sport Clio“ iškovojo trečiąją vietą. 4 kategorijoje Selimas Bacıoğlu iš GP Garage My Team sezoną pradėjo pergale su savo Mitsubishi Lancer EVO IX ir taip pat užfiksavo geriausią dienos laiką. Šioje kategorijoje antroje vietoje finišavo tos pačios komandos atstovas Sinanas Soylu su savo Mitsubishi Lancer EVO IX, o Ümit Ülkü iš Ülkü Motorsport komandos su MINI JCW užėmė trečią vietą.

Vietinėje įskaitoje pirmąją vietą pasidalijo Bahadır Sevinç 1 kategorijoje, Serdar Sarıduman 2 kategorijoje, Hüseyin Yıldırım 3 kategorijoje ir Ertekin Tekneci 4 kategorijoje.

AVIS 2022 Turkijos laipiojimo čempionatas tęsis antrosiose lenktynėse, kurias Kocaeli automobilių sporto klubas (KOSDER) surengs Kartepe birželio 04-05 dienomis.