Paskelbti geriausi nuotraukų rėmeliai, padaryti maratono Izmiro bėgime

Paskelbti konkurso, kuriame dalyvavo fotografijos, darytos Izmiro maratone, „Road Race Label“ sertifikuotos Izmiro metropolinės savivaldybės tarptautinės lenktynės, rezultatai. Konkurse, kuriame dalyvavo 301 fotografija, Hakan Yaralı laimėjo pirmąją vietą savo fotografija su slapyvardžiu „Leader Character“.

Paskelbti fotografijų konkurso „Marathon İzmir“, kurį šiemet trečią kartą organizuoja Izmiro sostinės savivaldybė, rezultatai. Konkurso tema „Izmiro maratonas ir Izmiro maratonas bei maratono sporto atvejis Izmiro miesto gyvenime ir kultūroje“ nugalėtojas buvo apdovanotas Hakan Yaralı su nuotrauka su slapyvardžiu „Leader Character“.

Antrąją vietą laimėjo Hasano Uçaro nuotrauka pavadinimu „Rekordininkas pirmas“, o trečiąją – Ahmeto Özerio nuotrauka „Bėganti“. Murato Altıncano nuotrauka „Pagalba 2022“ gavo garbingą paminėjimą, o Serkan Yalçınkaya nuotrauka „Kova“ buvo pripažinta verta Izmiro sostinės savivaldybės sporto klubo specialiojo apdovanojimo. Muratas Cakilas, dr. Konkurse, kuriame Ahmet İmançer, Selçuk Kayan, Erol Özdayı ir Seda Şengök buvo žiuri nariai, o Nedimas Ekmekçileris dirbo sekretoriatu, iš 301 fotografijos buvo pripažintos vertos 37 nuotraukos. Iš viso konkurso nugalėtojams bus skirta 12 tūkst.

Šiam skaidrių demonstravimui reikia „JavaScript“.

Jie bėgo už tvarų pasaulį

Sekmadienį, balandžio 17 d., buvo bėgtas Izmiro maratonas, kuris buvo surengtas Jungtinių Tautų tema „Tvarus pasaulis“, kurio tikslas buvo „maratonas be atliekų“. Tarptautinėse lenktynėse dalyvavo daugiau nei 43 sportininkų iš 5000 skirtingų šalių. Praėjusiais metais etiopės Tsegaye Getachew geriausią rezultatą – 2.09.35 – šiemet atnaujino kenijietė Lanny Rutto. Rutto lenktynes ​​baigė 2.09.27, pagerindamas dar 8 sekundes. Taigi Marathon Izmiras buvo dar kartą patvirtintas „greičiausios Turkijos trasos“ titulas. Lenktynėse, kurias organizavo Izmiro metropoliteno savivaldybė kartu su Turkijos lengvosios atletikos federacija ir Pasaulio lengvosios atletikos komanda, antrą vietą vyrų tarpe užėmė Kenijos atstovas Meshackas Kipropas Koechas su 2.11.21, o Mathew Kemboi iš Kenijos – vėlgi su 2.13.03. Tarp Turkijos sportininkų geriausią vietą užėmė Yavuzas Ağralı, kuris vyrų kategorijoje lenktynes ​​baigė 2.20.02-as, įveikęs 9. Moterų tarpe pirmąją vietą užėmė Letebrhan Haylay Gebreslasea iš Etiopijos (2.27.35), o Lilian Chemweno iš Kenijos liko antra su 2.28.18, o Helen Jepkurgat iš tos pačios šalies su 2.30.54. Aydınlı Derya Kaya užėmė aštuntą vietą tarp moterų sportininkių su laiku 3.04.29.