Kvapą gniaužiančios kartepės laipiojimo lenktynės

2022 m. birželio 4-25 dienomis Kocaeli Kartepe rajone vyko antrosios AVIS 04 Turkijos laipiojimo čempionato lenktynės, kuriose dalyvavo 05 sportininkai 2022 skirtingose ​​kategorijose. Lenktynės, kurias organizavo Kocaeli Automobile Sports Club (KOSDER), prisidedant ICRYPEX, Kocaeli metropoliteno savivaldybei ir Kartepės savivaldybei, šeštadienį prasidėjo starto ceremonija Kartepės aikštėje.

Lenktynėse, kurios vyko 05 startais 6 kilometrų ilgio trasoje, sekmadienį, birželio 3 d., İlker Aktaş, lenktyniaujantis su Opel Corsa GSI 1 kategorijos Ülkü Motorsport vardu, laimėjo pirmąją vietą, o moteris pilotė. Antrą vietą užėmė Sevcanas Sağıroğlu su „Fiat Palio“, o Süleyman Yanar su „Fiat Palio“ – trečia. 2 kategorijoje greičiausiu dienos vardu tapo Cem Yudulmaz iš Ülkü Motorsport komandos su savo Ford Fiesta R2T, o Kaan Kara iš Ülkü Motorsport komandos, lenktyniaujantis su Fiat Palio, liko antras, o moteris pilotė Evren Girgin su Subaru Impreza. . 3 kategorijoje Ahmetas Keskinas užėmė pirmą vietą Kartepėje po Buharkento su savo Opel Corsa OPC „Neo Motorsport“ vardu. Nizamettin Kaynak su savo „Renault Sport Clio“ užėmė antrąją vietą, o Murat Soyçopur, lenktyniaujantis su savo „Renault Clio R3“ „GP Garage My Team“ vardu, užėmė trečią vietą. 4 kategorijoje nugalėjo Cem Yalın iš GP Garage My Team su Mitsubishi Lancer EVO IX ir taip pat užfiksavo geriausią dienos laiką 03:23,12. Šioje kategorijoje Sinanas Soylu, taip pat iš tos pačios komandos su savo Mitsubishi Lancer EVO IX, finišavo antroje vietoje, o Kemal Şener, taip pat lenktyniaujantis su savo Mitsubishi Lancer EVO IX, užėmė trečią vietą. „Ülkü Motorsport“ komanda laimėjo geriausios lenktynių komandos apdovanojimą.

AVIS 2022 Turkijos laipiojimo čempionatas tęsis trečiosiomis lenktynėmis Gemlik Şahintpe, kurią liepos 02–03 dienomis surengs Bursa Automobile Sports Club (BOSSEK).