Izmiro moterų vandensvydžio komanda įveikė „Galatasaray“ ir pasiekė laimingą pabaigą

Izmiro moterų vandensvydžio komanda nugalėjo „Galatasaray“ ir pasiekė laimingą pabaigą

Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto klubo moterų vandensvydžio komanda įveikė „Galatasaray“ ir pasiekė laimingą pabaigą. ministras Tunç Soyer„Šis čempionatas Izmiro moterims labai tinka“, – sakė jis. Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto klubo moterų vandensvydžio komanda tapo čempione, liepos 22–24 dienomis Stambule įveikusi „Galatasaray“. Savo įraše savo socialinės žiniasklaidos paskyrose Izmiro sostinės savivaldybės meras Tunç Soyer, „Šis čempionatas labai tinka Izmiro moterims. Sveikinu mūsų Izmiro miesto savivaldybės sportininkus, kurie vandensvydžio 1 lygoje įveikė „Galatasaray“ ir tapo Turkijos čempionu. Jūs privertėte mus jausti didžiulį pasididžiavimą ir jaudulį. Jis pasakė: „Tegul tavo sėkmė visada būna tavo“.

Antra – „Galatasaray“, trečia – METU

Vyresniųjų moterų vandensvydžio 1-osios lygos rungtynėse, kuriose Stambulo Tozkoparano baseine dalyvavo šešios komandos, Izmiro metropoliteno savivaldybės jaunimo ir sporto klubas finalinėse rungtynėse susitiko su paskutine čempione „Galatasaray“. Rezultatu 3-1 pirmąjį rungtynių kėlinį užbaigusi Izmiro metropoliteno savivaldybės jaunimo ir sporto klubo moterų vandensvydžio komanda kėlinį baigė pranašumu 7:3. Tęsdama pranašumą 8-4 trečiajame kėlinyje komanda paliko rungtynes ​​su pergale 10-7 ir tapo čempione. Rungtynėse 5 įvarčius pelnė Kübra Kuş, 4 – Selina Çolak, 1 – Hanzade Dabbağ.

Čempionate, kuriame „Galatasaray“ liko antra, Artimųjų Rytų technikos universitetas (METU) sezoną baigė trečioje vietoje.