Kiekvienas Gülcan kadras iš Izmiro yra vertas „aukso“

Kiekvienas Gulca kadras iš Izmiro yra vertas aukso

Sėkmingas Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto klubo sportininkas Gülcanas Uzunas iškovojo aukso medalius abiejuose disko metimo čempionatuose.

Gülcanas Uzunas, jaunasis Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto klubo diskininkas, pakilo ant dviejų svarbių organizacijų prizininkų pakylos viršaus. Bursoje vykusiame „Turkcell U47.21“ lengvosios atletikos čempionate „Turkcell U20“ čempionate aukso medalį iškovojo Gülcan Uzun, kuris pirmą kartą laimėjo Turkijos čempionatą disko metimo rungtyje 45.98 laiku. Penktą vietą savo karjeroje Balkanuose taip pat užėmęs sportininkas, ypač pastaruosius dvejus metus, sparčiai kopė sėkmės laipteliais ir kiekvieną metimą atliko aukso verte.

Teigdamas, kad nuo septynerių metų pradėjo sportuoti su stalo tenisu, o trenerio Turgay Çelikel dėka perėjo prie disko metimo, Izmiro Büyükşehir Belediyespor sportininkas sakė: „Siekti sėkmės nėra lengva. Aš gyvenu Çileme kaime Menderes mieste ir daugelį metų kasdien nuvažiuoju 50 kilometrų treniruotis. Tačiau visus sunkumus įveikiau savo klubo teikiamomis galimybėmis. „Apgailestauju tik tai, kad dėl COVID-19 negalėjau dalyvauti Europos jaunių čempionate“, – sakė jis.