Yedikule Hisarı surengė „Drone Races Victory Cup“ organizaciją

Yedikule Hisari surengė dronų lenktynių pergalės taurės organizaciją

Baigėsi Fatih savivaldybės organizuojamos „Drone Racing Victory Cup“ organizavimo finalinės varžybos. Konkurso nugalėtojai atsiėmė Fatih mero Ergün Turan apdovanojimus.

Fatih savivaldybės kartu su Tech Drone League organizuota „Drone Racing Victory Cup“ organizacija baigėsi po praėjusią naktį vykusių finalinių lenktynių. Organizacija, kurią Yedikulės tvirtovėje surengė Fatih savivaldybė, pirmą kartą vyko istorinėje vietoje. Pirmą dieną dronų pilotai varžėsi treniruotėse ir kvalifikaciniuose etapuose, o antrąją kvalifikacinėmis lenktynėmis pateko į čempionatą. Finalinės lenktynės vyko vakare 12 tūkstančių kvadratinių metrų bendro ploto trasoje, susidedančioje iš 11 kliūčių ir 3 posūkių, specialiai apšviestoje LED lemputėmis, apsuptoje 6 kvadratinių metrų apsauginiais tinklais. Vaizdas pilotų akiniuose bus gyvai rodomas scenoje esančiuose LED ekranuose, o žiūrovai dalinsis pilotų jauduliu. Varžybose, komandinių lenktynių kategorijoje, pirmieji buvo Eren Çolak ir Batuhan Koç iš mėlynosios komandos ir laimėjo 3 tūkstančius TL, Hüseyin Yılmaz Çimen ir Özgür Can Özçelik iš žaliosios komandos liko antri ir laimėjo 2 tūkstančius TL, o Hüseyin Ablak ir Trečias liko Denizas Sarelis iš geltonosios komandos ir laimėjo 3 tūkst. Asmeninėje kategorijoje Hüseyin Ablak laimėjo pirmą 500 tūkstančių 2 TL prizą, Hüseyin Yılmaz laimėjo antrąjį 500 tūkstančių TL prizą, o Eren Çolak laimėjo trečią XNUMX TL prizą. Fatih meras Ergün Turan taip pat dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje, vykusioje po finalinių lenktynių, ir įteikė konkurso dalyviams apdovanojimus.

Fatih meras Ergün Turan sakė: „Čia, Yedikule tvirtovės rajone, svarbiame Fatih regione, buvo surengtos bepiločių orlaivių lenktynės, galbūt naujausias technologijų etapas. Tai buvo graži organizacija ir šioje organizacijoje dalyvavo 48 komandos. Dalyvavo jaunuoliai iš visos Turkijos, visų amžiaus grupių, visų profesijų, iš penkių skirtingų su dronais susijusių lygų. Čia buvo daug smagių varžybų. Tai jiems buvo kitokia patirtis šioje istorinėje vietoje. Dalyvavau ir pirmą dieną, ir šiandien žiūrėjau finalines varžybas. Šių konkursų tikslas – didinti jaunų žmonių susidomėjimą technologijomis. Turime tikrai talentingo jaunimo. Tikiuosi, kad kitais metais galėsime čia surengti šį konkursą. „Turkijoje jaunimas labai domisi technologijomis, bet tikiu, kad jaunų žmonių susidomėjimas technologijomis dar labiau išaugs per konkursus“, – sakė jis.