Baigtas 3-asis riedlenčių gatvės disciplinos Turkijos čempionato etapas

Riedlenčių gatvės disciplinos Turkijos čempionato etapas baigtas

Baigtas Turkijos riedlenčių sporto federacijos organizuojamas riedlenčių gatvės disciplinos Turkijos čempionato III etapas, kurį rengia Esenyurt savivaldybė.

Moterų kategorijoje Turkijos čempione tapo Safa Merve Nalçaçı, antras – Melis Sakaoğlu, trečias – Aysel Özgür. Okanas Gökčekas iškovojo aukso medalį vyrų kategorijoje ir tapo Turkijos čempionu. Toje pačioje kategorijoje Recep Canal užėmė antrąją vietą, o Emre Töre – trečią. Kol čempionai medalius ir dovanas gavo iš mero Bozkurto, Esenyurt savivaldybės paruoštos dovanos buvo įteiktos sportininkams, kurie vyrų tarpe pateko į 9, o moterų – 20.

Teigdamas, kad Esenyurt jaunuoliai bus prisiminti gerais dalykais, prezidentas Bozkurtas tęsė taip:

„Tai didžiausia riedlenčių įranga Europos pusėje. Jį kūrėme kartu su riedlenčių federacija. Mūsų tikslas; vesti mūsų vaikus ir jaunimą į sportą, discipliną ir moralę. Todėl su tokiais įrenginiais mes tai galėsime pasiekti. Esenyurt – rajonas, pilnas energingo jaunimo. Statome patalpas jauniems žmonėms išlaisvinti savo energiją. Tikiu, kad Esenyurt žmonės galės atstovauti Turkijai užsienyje. Iš čia keli mūsų studentai atstovaus mūsų šaliai kartu su riedlenčių federacija. Mes esame labai laimingi. Gal ir nelabai didelė investicija, bet labai svarbi investicija“

Dėkojame Esenyurt savivaldybei už paramą, Turkijos moterų riedlenčių čempionė Safa Merve Nalçacı pridūrė:

„Esu nacionalinė riedlentininkė ir šalies sportininkė. Visų pirma esu labai laiminga. Pirmoji vieta mus labai didžiavosi. Mes, moterys, laužome išankstinius nusistatymus. Labai dziaugiuosi uz mergaites. Mūsų skaičius didėja. Anksčiau turėjome 3 ar 4 riedlentininkus, dabar labai gerai pasirodė 18 riedutininkų, gavome diplomą. Mūsų laukia 2024 m. olimpinės lenktynės, tikiuosi, kad turėsime šį šansą kartu su merginomis.