Paskutinė situacija Marmario miško gaisre, prasideda 2-oji diena!

Naujausia padėtis Marmario gaisre, įžengus į trečią dieną
Paskutinė situacija Marmario gaisre, prasideda 2-oji diena!

Miško gaisras, kilęs Marmario rajone Muğla, 2-ąją dieną įsiplieskė vienu tašku. Orlaiviai pradėjo remti gesinimo pastangas, kai pirmąja ryto šviesa į gaisrą, kuris ir toliau kišosi iš sausumos visą naktį. Muğla gubernatorius Orhanas Tavlı sakė: „Visos mūsų komandos sunkiai kovojo, kad suvaldytų miško gaisrą, kilusį Marmaryje.

Gaisras prasidėjo vakar apie 12.30:13 raudonų pušų apsuptame miške Yalancıboğaz rajone Muğla Marmario rajone. Gavus pranešimą, gaisras buvo sukeltas oru su 8 sraigtasparnių, 20 lėktuvais, priklausančiais Muğla regioninei miškų direkcijai, ir sausuma – 200 purkštuvų ir XNUMX miškų ūkio darbuotojų. Sustiprėjus vėjui, liepsnos plito greitai.

Naktį liepsnos buvo įsivėlusios iš sausumos. Su pirmąja ryto šviesa prasidėjo oro intervencija. Intensyvus komandų įsikišimas toliau kontroliuoja Balano kalno keteroje besitęsiančią ugnį.

Muğla gubernatorius Orhanas Tavlı savo paskutiniame pareiškime šiandien 07.30:XNUMX sakė: „Visos mūsų komandos sunkiai kovojo, kad suvaldytų miško gaisrą, kilusį Marmaryje. Miško didvyriai dieną ir naktį kovojo, kad apsaugotų žalią tėvynę, kol užgeso paskutinė liepsna. Gaisras suvaldytas“, – sakė jis.

Panašūs skelbimai

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar